• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kristiluky

26. listopadu 2010 
Ahojky, mám skoro 8-mesačného prcka-straaašný divoch, rada by som pokecala s niekým kto má rovnako živé dietko, je náš prvý a občas sme z neho s manželom fakt hotový. Inak sme z okolia Brna... :grinning:
23. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Prahy a mám taky hoooodně živý dítko :sweat_smile: je ho všude plno, chvíli se nezastaví...chodíme plavat a je to celkem síla obléknout sebe, prcka a ještě ho hlídat aby mi nahý nelozil po studených dlaždicích...je to celkem sranda pozorovat, jak ostatní podobně staré děti leží pěkně na zádíčkách na podložce a žmoulají v ruce hračku a jsou tak klidné.. :grinning: a je váš malý alespoň večer z toho řádění přes den unavený? říkám si, že to je alespoň výhoda, že pak rychleji usne :sweat_smile:
@kristiluky
23. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Noo večer je večšinou unavený tak sa nám ho podarí vždy nejako uspať akurát že za hodku dve je vyspatý a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom sa už celu noc mrví, pochoduje po posteli a každú hodinu sa budí. a teraz ešte do toho zuby...už sme dostali od doktorky sirup na skludnenie ale naňho ani to nejak nezaberá. ako ste na tom s chodením a tak?
23. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No přesně jak píšeš, večer ho uspím celkem vpohodě, občas spí do půlnoci vkuse a pak to začne..včera byl vzhůru od 23hod až do půl čtvrtý, nemohla jsem ho ničím uspat, bylo to příšerné, neplakal, jen kňoural, ale prostě nemohl zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: budil se mi, co 10minut, tak možná taky zuby, ale fakt nevím..ještě nemá venku stoličky, tak třeba se derou.. :angry: dostali jste sirup? a jaký ? moje Dr. mi vždycky řekne: A co by jste jako chtěla?? tak jí říkám: no trošku spánku pani doktorko :sweat_smile: malý sám udělá tak dva kroky a pak padá jako prkno, chodí kolem nábytku, ale je děsně zbrklý a neustále padá na hlavu, i několikrát denně, ale vůbec mu to nevadí..to já to nesu hůř :slight_smile: a co vy, jak vám řádí přes den? a spí vám ve dne?
23. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ten sirup sa volá SEDALIA, ponúkali nám ho aj v lekárni ale do 30 mesiacov sa má používat len pod dohladom lekára tak sme boli u našej deckej a tá nám ho tiež hned doporučila a predpísala, ani sme jej nespomínali že sme už niečo zhánali. Cez deň spáva ako kedy sem tam sa pomýli a pospí dopoludnia aj hodku-dve a poobede tak pol hodky ale večšinou skor zo dva krátke spánky. Niekedy je celý deň úplne super, preblbneme, prebavíme sa a niekedy je sám sebe protivný jak je nevyspatý. Najhoršie je že sa s ním nedá íst ani v kočíku bo hneď za rohom vystupuje lebo sa tam nudí a to samé v aute. Vy máte jazdy v pohode? Nerobí v kočíku cirkus?
23. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak já si o něm najdu nějaké info. Mě malý přes den nespal vůbec celé šestinedělí..kamarádky mi vyprávěli, jak jejich děti vždy na 3hodiny usnuly, pak se probudili na kojo a zase na 3 hodiny usnuly a tak to bylo celý den, že o nich skoro nevěděli..koukala jsem na ně jak puk, tohle já vůbec neznala :sweat_smile: no náš je v kočáru teď ve sporťáku vpohodě, kouká ven a když mu dám sušenku nebo křupku tak je spokojený, když byl v korbě to bylo křiku :grinning: jo jo v autě to znám..jeli jsme z Krkonoš do Prahy a vřeštil celou cestu-skoro 3 hodiny! a usnul až na kruháči před barákem :sweat_smile: a když mu zkusíš dát do ruky nějakou dobrotu také to nepomáhá?
26. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ten sirup je homeopatikum tak to je v pohode ale má sa užívat len 10 dní a ak sa to nezlepší tak máme prestat a íst zas k doktorke tak sa tam v stredu chystáme, bo už máme 9.deň a vyspali sme jakžtaž až raz :slight_smile:

V tom kočári ani v aute nám nepomáha vobec nič, žiadne úplatky, hračky, vyprávanie, spievanie, ked si zmysli že bude revat tak ho proste neukecáme..A práve tie dlhé cesty sú psycho, ale sem tam sa predsa snažím ukázat doma na slovensku, ale to sa tak 3 dni s manželom psychicky pripravujeme na tú cestu a pri spiatočnej ceste sa vždy zaprisaháme že tak skoro tam nepojdeme :unamused:
26. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek