• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ktt2007

12. ledna 2011 
ahojky ve spolek, začnu asi jako všechny :slight_smile:. Jmenuju se Katka a mám 5 měsíční Barborku. Je to pěkný drak, který mě nenechá chvilku v klidu, tedy nechá, když spí :grinning: . Malá je docela veliká a nevejde se do korbičky kočárku a pomalu už ani do autosedačky/vajíčka. Snad to ještě chvilku vydrží. Tak hledáme radu, jak poznat, že je autosedačka malá a kdy máme přejít do větší.
4. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktt2007 Ahoj Katko, já mám sedmiměsíční Pepču a už jsem ji přendala, do kočárku s pytlem se mi už nevešla, řvala jako tur :slight_smile: a vajíčko jsem už nosila jen horkotěžko. Leze už přes měsíc,i si sma sedá, tedy takový polosed, tak si myslim, že je to ok.
6. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupuch Teď v neděli jsme přestavěli kočár na sporťák, naštěstí to jde hodně položit. Barča je z něj úplně nadšená, konečně vidí co se kolem nás děje. Teď v týdnu objednám autosedačku a zkusíme jí přesadit, z vajíčka jí už čouhají nohy a popruhy má 2 cm pod ramínky. Takže to asi bude ten důvod, proč v autě najednou řve :slight_smile:. Byla jsem v obchodě s autosedačkami a tam mě nahlodali, že bych měla koupit tu sedačku 9-18 kg (my chtěli rovnou tu do 36kg), prý se dá naklonit jako vajíčko a malá přece jen ještě nesedí. Na druhou stranu jezdíme jen krátké tratě. Jakou máš autosedačku?
11. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktt2007 S tím kočárem jsme na tom podobně, Pepča je taky hrozně zvědavá a byla v korbičce celá nesvá, že nevidí ven. Teď je spokojená. Sedačku jsme zdědili starší po synovci, teď je mu 11, je od chicca 9-18 kg, polohovací.
12. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek