• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kulkinka

29. září 2011 
Zdravím všechny budoucí i stávající maminky.Jsem tu nová,čekám druhé mimi a tak bych si moc ráda popovídala s ostatníma maminka nebo s těma,co se teprve maminkami stanou. :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka Zdravím Tě na koníkovi :wink:. Kdy čekáš miminko? A už víte co to bude? Já mám dvě děti holčičku tý jsou tři roky a tři měsíce a chlapečka tomu je půl rok. Ten mě teď začal zlobit a nechce moc spát rošťák jeden :unamused: .
23. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rrk Ahojky,my už máme doma 7letého kluka a teď čekáme druhého rošťáka:slight_smile:TP jsem měla 7.ledna,ale na poslední kontrole mi ho dr posunul o týden dopředu,tak jsem zvědavá,kdy prcek vykoukne ven.Máš už dvě děti?Tak to se opravdu nenudíš,viď?Zvlášť když ti teď malý nehce spinkat
23. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka no aby nevykoukl na ježíška :slight_smile:. A co syn těší se na brášku? Nenudím, dávají mi docela zabrat :slight_smile:, ale dcera nastoupila v září do školky, tak si můžu i občas odpočinout :slight_smile:. To spaní je nezvyk, spinkal do čtyř pak se nabaštil a spal dál do 6-7, doufám, že to je třeba od zoubků, nebo že ho trápí prdíky (přešli jsme z kojení na příkrmy, tak třeba mu to nedělá nějak dobře), a brzy to přejde. A jak se připravuješ na příchod miminka, už připravuješ věci, nebo zatím ne?
23. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No maly se už nemůže dočkat,pořád mi hladí bříško a pouští mu hudbu:slight_smile:Dostal za úkol koupit bráškovi super dudlík,tak asi příští týden navštívíme obchody.No věci už mám skoro všechny,vím,že se to asi nemá,ale nemůžu to vydržet:slight_smile:Teď doma bojujeme o jméno,pořád se nemůžeme dohodnout.Co se týče spaní,tak malý spal suprově už jako miminko,třeba i 6hod vkuse a i teď mu nedělá problém jít po obědě spát a usnout třeba na 3hod.Možná,že tomu tvému prckovi už opravdu lezou zoubky,tak proto se trápí
23. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka tak to je super, že se těší. Jo to dcera taky pro Mirečka kupovala a moc jí to bavilo, kupovala by každej nákup :slight_smile: . A jaká jména vedou? Ono Ti už moc času nezbývá, tak je lepší to mít vše připravené. Jakej ste si pořídili kočárek? jé já bych to všechno tak ráda pořizovala znovu :grinning:. A jaký máš těhotenství?
23. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka Ahoj, jsem ráda, že jsi si našla cestu na MK :slight_smile: Doufám, že se Ti tady bude líbit a kdyby jsi cokoli potřebovala, určtiě se mi ozvi.
26. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rrk Ahojky,omlouvám se,že píšu až teď,ale dlouho jsem nebyla na netu,není čas:slight_smile:Co se týče jmen,dlouho jsme se nemohli dohodnout,já chtěla Matyáška,to neprošlo,přítel zas Kristánka,to jsem zas nechtěla já,nakonec vyhrál Samuelek.Kočárek máme FIRKON černosvětlemodré barvy,moc hezký a už se těšíme,až v něm budeme prcka vozit.Včera jsme složili postýlku.Těhotenství je zatím jak podle učebnice,jen mě občas pobolívá v zádech a začíná pálit žáha,jinak vše OK.Snad to tak vydrží a i porod bude takový jako jsem měla u prvního.Tak ještě to chce třetí mimi,ne?
26. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Děkuji moc za přivítání,se stránkami jsem moc spokojená,jsou přehledné a zábavné :sweat_smile:
26. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulkinka ahojky, vůbec se neomlouvej já sama taky nestíhám. Od nedělní noci mi marodí dcera s ouškem, takže jsem v pondělí lítala po doktorech a museli jí ho píchat, včera jsem byla s malým na cvičením, snad to budu mít trochu klidnější. Samuelek je hezkej a dost neobvyklej, tak ho nebude mít každý děcko. My jsme to s jménama měli jednoduché. Karolínku jsme dali po manželovo prababičce (Renata po mě mi neprošlo :angry: ), a Mirečka jsme dali po manželovi (kdyby byl holčička tak by velkým nátlaku byla po mě :grinning: ). Koukala jsem na ty kočárky a Vy máte ten se všema stejnýma kolama, nebo dvě velké a dvě malé? Vypadají hezky :slight_smile:. To já jsem kočárek na Mirečka vybírala, až jsem koupila blbej, se kterým jsem nebyla vůbec spokojená. No naštěstí už je ve sporťáku a mam klid :grinning:. Tak to je dobře, že máš těhu v pohodě a můžeš si ho užívat :wink: . Měla jsi dobrej porod se synem? No já bych proti třetímu miminku určitě nebyla, ale bohužel nemáme peníze :unamused: (máme barák na hypotéku, takže není peněz na zbyt), ale třeba se nám začne líp dařit a pak bych do třetího klidně šla :slight_smile:.Neumím si představit, že už nebudu mít takovýho mazlíka :slight_smile: . Chodíš do práce, nebo jsi na nemocenský?
28. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já už jsem na nemocenské,dělám totiž v nemocnici,tak jsem tam skončila prakticky hned po potvrzení těhu,něchtěla jsem nic riskovat a jsem za to ráda.Zrovna dnes jsem v nemocnici byla na OGTT,výsledek snad bude OK.Co se týče kočárku,tak vpředu jsou ty dvě kola menší s aretací a vzadu větší nafukovací.Snad s ním budeme spokojeni.Ptala ses mě na porod mého prvního syna,tak musím říct,že byl super,rodila jsem za pomoci epidurálu,ten mi hodně pomohl a porod rozjel no a ta druhá doba porodní pak trvala jen pár minut,malý byl venku prakticky na třetím zatlačení.No my máme taky dům na hypotéku,tak asi taky zůstaneme u dvou dětí:slight_smile:Držím palečky ať je malá brzo fit.Papa
29. zář 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek