• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - leagux

21. února 2012 
Ahoj zdravím vsechny :slight_smile:
Prozatím patřím k čekatelkám a moc se na všechno těšíme.
Jelikož jsme po 1.nezdařilém IVF, tak jsme hledala všude rady, jak na to a jakým směrem se dát. Viděla jsem, že tu máte skupinu, která navštěvovala nebo stále navštěvuje ISCARE. Ráda bych se připojila k této skupině, abychom se mohla zeptat, ale i podělit o moje zkušenosti. Mohla bych dostat od někoho pozvánku?

Předem díky a budu se těšit.
5. únor 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leagux Ahoj, vítej na stránce MK mezi námi :slight_smile: Doufám, že se ti budou líbit a najdeš zde vše, co právě hledáš. Kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět a snad se brzy najdou uživatelky diskutující právě na tebou hledané téma. :wink:
8. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rovněž zdravím Vás všechny
Jsem na MK taky nová-doporučila mi MK kamarádka a jsem moc ráda. V listopadu jsem přišla o mimi.
Těhotenství nás docela zaskočilo, ale pak nastalo těšení. Pro všechny v našem okolí to mělo být vánoční překvapení. Bohužel se nekonalo, a já prožila ty nejsmutnější svátky. Byl to pro nás dost těžký zážitek, mám skvělého chlapa-brečel se mnou, podržel mě když bylo potřeba, ale oni to mají jinak. Jsou chvilku smutní a pak pak jdou dál, moc se v tom nebabrají a to jako ženské neumíme. Sice se snažím být statečná, ale někdy to nejde a stejně se slzám neubráním. Od příštího měsíce se zas můžeme začít snažit, tak uvidíme, co život přinese.Je fain, že tady se dá pokecat s někým, kdo ví o čem mluvíš.
10. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zusoka Ahoj, vítám tě také mezi námi na MK! :slight_smile: Jsem ráda, že jsi k nám zavítala, i přesto, že tě sem přivedla taková životní zkouška...věřím, že si zde najdeš někoho, s kým si budeš moci povídat o všem, aby ti bylo dobře a cítila jsi se fajn. :wink: Přeji mnoho příjemných chvil na MK a držím pěsti ve snažení se o další miminečko :slight_smile: J*
21. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek