• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lenaby29

28. dubna 2011 
Ahoj, "jsem tady nová" - o modrém koníkovi jsem slyšela od mých kamarádek, které už mají děti. Konečně jsem se dočkala i já - tedy zatím v 16tt (povedlo se to na první pokus, tak že znám i datum početí:slight_smile:) a, tak sem konečně vítám i já:slight_smile:Jsem na PN, doktorka zjistila (po tom co jsem špinila), že mám úpon placenty nebo-li nízko placentu. Jsem tedy doma a raději většinu času ležim a moooooc se pozoruji, každý píchnutí atd. Někdy je to už docel na hlavu, tak že jsem zavítala sem, abych se trochu uklidnila a nasála dobrou náladu:slight_smile:))))
27. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám tě :slight_smile:
Myslím, že když musíš většinu času ležet, tak koník bude tvým dobrým přítelem a rychleji ti to uteče ... No a taky zjistíš, že píchání pozoruje každá a většinou to nic není :wink:
27. dub 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska Děkuji za podporu, doufám, že to nic není. Na kontrolu jdu až 10.5. a vůbec ten čas neutíká:slight_smile:
28. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenaby29 jo na to si vzpomínám, jak jsem se těšila na každou další kontrolu a ultrazvuk a všechno mi to přišlo strašně daleko :slight_smile:
nevím jestli si tady už koukala na diskuzi podle termínu? tam ti čas určitě bude utíkat lépe :grinning:
28. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenaby29 Ahojky já jsem doma od 9tt. a veř mi že ti to uteče ani nebudeš vědět jak..Já ted zacala posledních 8tt. a to je taky šílené..už to chceš mít za sebou a vleče se to... :grinning:
28. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek