• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lenduli

2. ledna 2013 
Ahoj jmenuji se Lenka, je mi 35 let a mám 9měsíčního syna, který se narodil s několika vývojovými vadami a tak s tím bojujeme jak se dá.Jsme čerstvě po operaci srdíčka, měly jsme velký defekt septa síni s plicní hypertenzí 2 stupně, po té nám zjistily bronchotracheo malácii, proto nám od narození rychle dýchá,ještě nám život do vínku nadělil atrezii konečníku s píštělí do močových cest a equinovárus na pravé nožičce, ale ten už jsme také zvládly. Vrcholem všeho jsou naše neustálé boje s krmením, od narození nechce jíst, sát, prostě nemá chuť k jídlu .Jinak je to usměvavé a moc šikovné zaltíčko.Ráda bych věděla jestli jsou nějaké maminky s podobnými problémy a případně jak se s nimy popraly, hlavně co se týká té naší atrezie, protože v příštích měsících nás čeká plastika konečníku.Děkuji a jsem vděčná za každou radu
30. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenduli Ahoj Lenko, vítejmezi námi na MK i s tvým 9víti měsíčním pokladem! :slight_smile: Jsem ráda, že jsi náš našla a také, že jsi se k nám přidala. MK dokáže být díky maminkám, které právě prožívají stejné životní obdodí, velkou oporou a po přečtení tvého příběhu jsem přesvědčena, že bude dobrou oporou také pro tebe. Našla jsem na téma atrezie jednu diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/detske-nemoci-a-vysetreni/vrozene-chybeni-atrezie-a-stenoza-konecniku/?page=4 , ale všimla jsem si, že jsi byla rychlejší, krásně si poradila sama a už do ní přispěla. Budu tobě a hlavně tvému synovi, moc držet palce, aby vše, co ho čeká, jste zvládli podle vašich představ a hlavně ve zdraví! Kdyby cokoli, klidně se mi ozvi. J.
2. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek