• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - leontyna6

22. srpna 2011 
Jmenuji se Leona a je mi 33 let. Čekám první miminko po 12ti měsíčním snažení. Jsem v 19 týdnu a musela jsem na odběr plodové vody kuli riziku Downa 1:180.:frowning2: Prožívám teď hotová muka, čekám na výsledky.
21. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leontýnko, jsem zde také nová, je mi 30 a čekám dvojčátka po 3/4 roce snažení. Mám doma již dva kluky, při obou jsem byla na plodovce. To čekání na výsledek je úmorný, ale neboj, vše bude v pořádku! Hlavně buď v klidu a nestresuj se. Miminko vše cítí. Buď v klidu a nemysli na to. Dobře vše dopadne!
Měj se dobře Ketty
21. srp 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leontyna6
@kettynka1234 Ahoj, vítám Vás na MK a přeji Vám, ať se zde cítíte fajn a spokojeně. Kdyby něco, klidně mi napište do IP. Přeji Vám, ať vše dobře dopadne :slight_smile:
22. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za podporu. Moc mi ale nejde být v klidu :frowning2: Nevím, jak tam 31.8. zvládnu zavolat, přítel bude v práci, o to to bude horší :frowning2:
22. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leontýnko, nemějte strach. 31.8. je za chvilenku. Jistě bude vše v pořádku a alespoń zjistíte na 100% co budete mít :wink: Ale kdyby vám tam sestřička zavolala, tak oni výsledky už budou mít ( myslím v laboratoři ) Držím pěstičky :slight_smile:
22. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad to nějak zvládnu. Když to bude v pořádku, budu nejšťastnější člověk na světě. A pohlaví bych strašně ráda chtěla vědět. Tak se budu modlit a doufat, že to bude v pohodě. Děkuji :wink:
22. srp 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek