• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - locika

15. srpna 2011 
Ahoj, jmenuji se Lucie a jsem máma tří dětí. Nejmladší má rok a půl, někdy je to hodně náročné, tak bych si ráda popovídala s ostatními maminkami. Odreagovala se trošku, rozebrala některé věci okolo dětí. Manžela to nebaví, nemá potřebu mluvit o tom co dělá, nebo nedělá, tak se cítím někdy trošku sama.
2. srp 2011 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@locika Ahoj, já mám teda jen jedno dítě, ale taky dá zabrat:slight_smile: Taky si občas potřebuju s někým popovídat...bydlím v novém městě a nemám tu žádné kamarádky, manžel je pořád v práci přijede a hned si sednne k televizi... :confounded:
2. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to že si manžel sedne k televizi znám. U nás to funguje asi tak, že se těším, až přijde manžel z práce, že si na chvíli odpočinu a místo toho manžel vezme noviny a veškerá péče, koupání, večeře a pod je opět na mně. Někdy to zvládám bez problémů, ale někdy mám chuť začít řvát, že ty děti jsou i jeho. :angry:
3. srp 2011 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj LUci, já mám také 3 dítka, tomu nejmladšímu bylo včera 1,5 roku, tak to jsme na tom hodně podobně? Někdy je to fakt náročné. Stepanka
15. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda já mám taky tři děti :slight_smile: Járovi je 7,Péťovi 2 a Jiřikovi bude 5 měsíců.takže mohu zodpovědně souhlasit že je to pěknej záhul.Ale oproti tobě mám teda obrovskou výhodu a tou je můj manža.Je úžasnej a když není v práci,tak mi s dětma klíďo pomáhá :slight_smile: .Vykoupe je dá jim večeri a tak....A to vše zvládne i úplně sám.Akorát kojit neumí :sweat_smile: :confused: ....
15. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@locika Ahoj, vitam te na MK a preji ti, at tady najdes maminky, se kterymi si fajn popovidas, podelis se o zkusenosti, rady, tipy a citis se zde fajn :slight_smile: Zkus kouknout například na tuto diskuzi, třeba si tam najdeš někoho, koho hledáš http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maminky-deti-kolem-2-let/ :wink:
15. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek