• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lucia2011

23. března 2011 
Volam sa lucia o konikovi som sa dozvedela tak ze som si ho nasla na internete.mam mesias a pol stare dievcatko a dokrmujem uz moje mliecko jej nestaci ale mame problemi z bruskom doktorka nam odporucila sab simplex hovori ze su dobre,ale malicka mi po tom strsne poprdkava a dost casto a budi ju to zospanku a placka aj pri tom doktorka hovori ze to prejde ze to treba len vydrzat,ale malicka sa tym trapi je strasne ked ma trhany spanok.poradte mi prosim velmi pekne vam dakujem chcem pre svoje babetko to najlepsie a aby bolo spokojne
12. led 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucia2011 Ahoj, bud kludna, prdiky su dobre. Radsej prdiky ako nafuknute a bolave brusko. Skuste polohu tygrika, polohu v klbôčku (nam to velmi pomahalo) alebo pred kazdym papanim ju poloz na brusko, nech to pekne premasiruje.
23. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem to uz mame lepsie uz sa nam to upravilo len mame teraz inaksi problem mala mi neche cez den spavat len tak hodinku za cely den a potom uz nic uz sme stoho aj ja aj priatel vycerpany v noci spava dobre len cez den je to na nevidrzanie ona by aj spala lebo place ale nemoze sa uspat niak mas s tym niaku skusenost,alebo vies mi niako poradit dakujem ti moc
26. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@em_ka dakujem uz to mame za sebou ale mala mi cez den nechce spavat aj by spinkala ale nevie sa uspat uz sme stoho vycerpany mas s ym niaku skusenost cez noc spava dobre ale cez den niak hodinku vies mi poradit dakujem ti moc
18. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucia2011 Neviem, u nas taky problem neni. Nema nahodou hlad, neni jej zima, teplo atd? Skus dudlik. Napis sem do vyhladavaca nespavost, skus pohladat v podobnych diskuziach.
18. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@em_ka dudlik mi nechce ale dakujem
23. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek