• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lucianek2

4. února 2013 
Ahojky,jsem tady nová,o techto strankach jsem se dozvedela od kamaradky :slight_smile: Dcerka se na rodila ve 37.tydnu cisarskym rezem a od te doby to zacalo.Mesic straveny v inkubatoru na JIB,vubec nechtela jist,natahala,nenasala ani z prsa ani z flasticky,museli ji sondovat vice jak 14 dni,vystereni na metobolicke vady vporadku!!!Po 14 dnech zanet mocovych cest,antibiotika a po mesici nas pustili domu,kdy mi mala konecne pila aspon z flasticky.Nasledovalo cviceni vojtovou metodou do roka a pul,kdy se rozchodila-KONECNE!!!Byli jsme sledovani v neurologicke poradne a vzdy nam rekli ze je jen opozdeny vyvoj a to je vse.Ted chodime i k psycholozce,protoze ma 2,5 roku a nemluvi,respektive rekne jen DEDA a vubec nerika slova,podotykam hlucha neni!Takze jak nas utesuji ze do trech let zacne,tak o tom silne pochybuji.Nema zajem ani o cteni knizek,jen si chce sama listovat,takze ji nemuzu poradne ani nic naucit.Jinak takhle se sama naji,rozumi pokynum,ukazuje ale nerika skoro zadna slova,nespojuje vety,mate stim nekdo zkusenost? :frowning2:
3. únor 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nepíšu ohledně toho, že bych měla zkušenost, ale spíš proto, že tady se ti asi nikdo neozve :slight_smile: buď založ přímo diskuzi s nějakým nadpisem a nebo přímo na tvůj fotoblog napiš tenhle vzkaz, to je asi tak nejrychlejší..jen ať víš, většinou se tu nikdo moc nedívá na to, kdo je tu nový, musíš se jakoby zapojit sama :slight_smile: jinak ať se ti tu líbí, určitě tu najdeš hodně užitečných informací :slight_smile:
4. únor 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :grinning: jsem tu nova,tak nevim jak to tu chodi,ale moc diky :slight_smile:
4. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek