• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - luciemarkova

20. února 2013 
Ahoj, jsem Lucie a jsem z Brna. Momentálně jsem ve 22 týdnu těhotenství a společně s přítelem se těšíme na naše první miminko. :slight_smile: Protože jsem dlouhou dobu pracovala v hračkářství a vedla turistický oddíl - s lecjakými zkušenostmi ohledně hraček, výletů do přírody a táborů se ráda s kýmkoliv podělím.

O Modrém koníku jsem se dozvěděla na internetu při brouzdání a prohledávání webu ohledně mateřství. Očekávám, že se zde dozvím řadu informací a třeba najdu také budoucí maminku z blízkého okolí, která by se později ráda přidala na procházky s kočárkem. :slight_smile:
17. únor 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemarkova Ahoj Lucie, vítám tě mezi námi na MK a gratuluji k těhulkování! :slight_smile: Možná jsi si už všimla, že jsi byla automaticky přiřazena do skupiny Červen 2013, podle termínu porodu - tuto skupinku najdeš v záložce Fotoblogy, nachází se pak nalevo :wink: A dívám se, že jsi i v místní skupině Brno - takže právě třeba i díky ní můžeš někoho na kočárkování a kávičkování najít... Měj se u nás fajn a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
20. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek