• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lucikita13

29. července 2012 
čauky holky, jsem tady nová :slight_smile: tyto stránky mi doporučila moje kamarádka, která je těhotná a já jsem také, jsem dneska v 6+6 :slight_smile: jsem v tom poprvé, takže nemám z čeho čerpat a možná to až moc prožívám :slight_smile: hlavně mi přijde, že nemám žádný příznaky, k doktorce jdu poprvé až v pondělí, tak jsem zvědavá, tak doufám, že bude vše ok.
27. črc 2012 v 11:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikita13 @lucikita13 Vítáme Tě:slight_smile: Dočkej času, budeš možná ještě úpět "kéž bych o svém těhotenství nevěděla", v nadsázce samozřejmě. Měla jsem to stejně, člověk se nemůže dočkat vid. Viditelného bříška, prvních pohybů, ultrazvuků kde je něco vidět...všechno bude, možná i ty nevolnosti, bolavá záda, chutě, děsná únava...no přeji jen to dobré, i když pro mimčo se dá vydržet mnoho. Navštiv diskuzi na téma http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/buduce-mamicky-nerobte-rovnake-chyby-ako-my-2/?page=5#post-66664422, tam si počteš a čekání Ti uteče
28. črc 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikita13 Ahoj, vítej :slight_smile: Já jsem dneska 5+6, u doktora už jsem byla. Držím pěsti, ať je vše jak má a gratuluji.
29. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek