• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lucina83

14. července 2011 
Ahooojky maminky a mišpulínové :slight_smile:
jsem tady nová,tak se teprv zaučuju a spoznávam vše tady kolem mě :slight_smile:
Jmenuji se Lucka ,jsem z Kladna a pocházim aý ze Slovenska ,přímo z Martina :slight_smile: žiju tady už ale přes deset let ,( něco málo :slight_smile: )
Jsem vdaná ,manžela jsem poznala tad v Čechách a jsem móc zamilovaná !! :slight_smile: mame dva krásne zdravé kluky ,5 letého Ondru a 5 měsíčního Šimonka. :slight_smile:
Jsou to naše zlatíčka!
Ráda tady poznám další a další maminky ,které se taky rády seznami a popíšou,třeba i se budou chtít potkat a děťátkama :slight_smile:
Pracuji v Praze na Ruzyni ,momentálně jsem ale na mateřskéé :slight_smile:
Tak jestli někdo bude chtít písnout ,budu ráda :slight_smile:
Věem přeji hezký den,krásne prazdniny :slight_smile:)
Lucka :P
14. črc 2011 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucina83 Ahoj Lucko, vítej na koníkovi :slight_smile:
Ty píšeš tak krásně pozitivně :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: jéé ,tak to děkuju :slight_smile: a taky děkuju za přivítání :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucina83 ahojky Lucko, já tě tady taky vítám :grinning: Jsem z Kladna a jsem taky ze Slovenska :grinning: Manžela jsem si také našla zde v ČR přímo v Kladně :grinning: Čekáme první miminko :grinning:
14. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky kočko :slight_smile: tak to mě moc těšíí :slight_smile: ja už bydlím na Kladne nejaký ten pátek :slight_smile: teda,bydlela jsme i v Praze ale nějaký ten rok tady na Kladně :slight_smile: Ja manžela poznala v práci ,kde pořád jsem zaměstnaná .Už to bylo deset let :slight_smile: moc Vám gratuluju !! určitě se moc těšíte :slight_smile: a kde bydlíš? jěstli se smím zeptat :slight_smile:)
14. črc 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek