• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - lupuch

23. ledna 2011 
Ahojky, jmenuji se Lucka a mám dva malé rarášky: dvouletého Ondráška a sedmiměsíční Josefínku. Ráda se seznámím s maminkami podobně starých dětí :slight_smile:
5. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, jsem Naďa a mám 20 měsíčního Aleška. Odkud jste?
5. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Naďo, bydlíme v Přešticích, kousek od Plzně a co vy?
5. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme z Olomouce, takže to je docela daleko. Jak se dají zvládnout dvě děti tak blízko sebe? Jsi aspoň trochu vyspaná?
5. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám 14 měsíční Karolínku a jsem taky z Olomouce.
5. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyspaná jsem, obě jsou přes den akční, ale v noci spí, Ondra od roka v pohodě celou noc a s Pepi teď vstávám třikrát, leze jí první zub, jinak dvakrát, takže v pohodě :slight_smile: . Olomouc je sice trochu z ruky, ale na povídání to snad nevadí :wink:
5. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Až teď jsem se dostala k počítači :slight_smile: . To je fajn, že tak spíte, my už taky, ale trvalo nám to :slight_smile:. Na povídání vzdálenost určitě nevadí.
6. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonceli, ráda poznávám maminku z Olomouce :slight_smile:
6. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan taktéž
já teda mám jendo dítě a kolikrát si připadám zbitá. NA druhé se ještě necitím.
6. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejný pocit. Ale už o druhm začínám uvažovat :slight_smile: . Ale je pravda, že jsem nečekala, že to bude tak náročné. Ale asi všechno moc řeším :slight_smile:
6. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan to já moc neřeším..... ale ej pravda, že sikolikrát zastesknu, že bych chtěla ještě jedno, al epak se přiřítí malá a hned se myšlenky na drhé rozplynou do nedohledna
6. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě máme spoustu času před sebou a třeba to příroda vyřeší sama. :slight_smile:
6. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akludan, @simonceli my chtěli děti rychle po sobě, pořád máme pocit, že si budou víc rozumět, ale uvidíme :slight_smile:
6. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akludan, @simonceli Holky chci se zeptat, několikrát do týdne mi v noci nebo spíš k ránu probudí taková nepříjemná bolest mezi hrudní kostí a pupíkem, jako namožený svaly. Nemůžu pak skoro nabrat dech. Nemáte s tím zkušenosti? Co by to mohlo být a co pomůže? Stává se mi to až od druhýho porodu (dva císaře).
6. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupuch ty jo já to mám taky, ale pod žebrama rovnou, nemůžu se nadechnout ani vydechnout, dokud to samo nepovolí. Na to nic nevim, co by pomohlo..... u mě to teda trvá jen chviličku, ale pokaždé mi od bolesti vyhrknou slzy. My si zase chceme užít akždé dítě pořádně. Sestra má děti od sebe skoro 6 let a mají úžasný vzath spolu. To je taky hodně o těch dětech, znám dvě co jsou od sebe rok a něco málo a když se vidí, tak by se pozabíjeli. Nikdy spolu dobře nevycházely.
6. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan a kde v Olomouci bydlíte?
6. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simonceli taky mi to bolí jen chvilku, stačí to rozhýbat, ale stejně bych se toho radši zbavila.
6. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupuch no to já taky, ale nějak se mi nedaří, je to hodně bolestivé a nepříjemné
6. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli @lupuch S tou bolestí neporadím, ani mě nenapadá, co by to mohlo být. :frowning2:
Mě se líbí, když jsou děti hodně po sobě, ale ani si radši nepředstavuju, jak to musí být pro maminku náročné :slight_smile: .

@simonceli Bydlíme v centru, ale během pár týdnů se stěhujeme na Lazce. Kde bydlíte vy?
6. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akludan, @simonceli Já se teda musim pochlubit :wink: , že až tak náročné to nemám. Ondra je od roku a půl bez plen přes den a od dvou let je nemá ani na noc a je moc šikovnej, sám se nají, obleče i se zabaví, jen je horolezec, takže musím dávat pozor, aby nevylezl moc vysoko, protože pak z té výšky skočí a je mu jedno kam a na co.
6. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? :slight_smile:
6. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupuch To jste teda moc šikovní. Oba. Vím, že je za tím vším strašně moc práce. Nám se bez plínek zatím vůbec nedaří.

@beatta Ahoj, určitě se přidej. Vidím, že máš taky děti pěkně za sebou :slight_smile: . Bydlíš v Přerově? To je od nás jen kousek.
6. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan jojo v Přerově
máme mezi kluka 2 a půl roku
6. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastně jo, já už si ty měsíce ani neumím spočítat :slight_smile:
6. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan a to sme se o druhý začli snažit když měl starší necelých 11 měsíců :sweat_smile:
ale nakonec sem ráda že mám mezi něma 2,5 roku :slight_smile:
6. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatta Je to asi tak klidnější, že.
6. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan blbý je to akorát v tom že sme skončili s plínkama a teď zase s malým od znova
někdy je to sice na zabití ale zase starší si třeba vyhraje se psem a je už v něčem samostatnější a tak ale jsem za oba mooc ráda
6. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatta Za chvilku si už budou hrát spolu.
6. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan už teď Štěpíkovi vadí když mu Jája šahá na jeho hračky :slight_smile:
a z toho mu přinese hračku sám :dizzy_face:
nejkrásnější je když dá Štěpíno bráškovi pusu sám od sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatta To musí být krásné. A myslím, že to bude čím dál lepší. :dizzy_face:
6. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akludan jj je to krásný aji když ho pohladí :dizzy_face:
doufám že to bude lepší i když jde někdy vidět že je tam žárlivost ale to se dalo čekat :slight_smile:
6. led 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek