• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - macicekkk

13. února 2013 
Ahoj jmenuji se Martina, jsem ze Zlína. Je mi 27 let a mám 15 mesíční holčičku Izabelku. :slight_smile: Tuto stranku mi doporučila kamarádka .. :slight_smile: :slight_smile: POtřebuji rady tak jako tady každa :grinning: Mala mi nechce si nechat čistit zoubky .. uz jsem zkousela snad uplne vsechno .. semnou,formou hry a taky nasilim ale tohle u nas neprošlo .. nenecha si na sebe sahnout je hrozná histerka :grinning: Dnes jsme byli i poprve u zubarky a tam jsem uz vůbec nepochodili .. :frowning2: Pije mi jen slazene caje ( samozdrejme že ne cukrem nebo medem - koupila jsem ji Via Stevia ) ale i tak mam strach že ty zoubky bude mit škarede a plne kazu :frowning2:
11. únor 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pak se chci zeptat na jidelnicek pro nase mrnousky :grinning: neznate nějake stranky internetove kde by byli recepty ,, ?? Už vubec nevim co vařit .. nebo mi prosim napiste co vy vařite .. určitě kazda mame jine recepty :wink:
11. únor 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macicekkk Ahoj, se zoubky jsme měli to samé, nechtěla si je čistit. Pak mě napadla dobrá věc. Dám do koupelny před umyvadlo židli, aby na sebe viděla, ona čistí zuby mně a já čistím zuby jí. Dobrovolně otevře pusu a soustředí se na moje zuby. Funguje to a mám z toho radost. :wink: S recepty bych taky potřebovala poradit :slight_smile:
12. únor 2013 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@naomi6 :grinning: super dekuji moc hned to pujdu vyzkouset :grinning:
12. únor 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 a co tak vaříváš ?? s ceho atd ?? :slight_smile: ja furt dokola nejvic s kur.masem + mrazená jakokoliv zelenina .. na pecivo mi moc neni tak i ty svačinky mam složite .. :frowning2:
12. únor 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše malá naštěstí jí dobře a všechno. Jí hodně ovoce i zeleniny a to i čerstvou. Já v podstatě už vařím normálně. Dávám jí to, co jíme my, jen jí to nesolím. Má ráda těstoviny, takže hodně je zapékám třeba s masem, nebo jen se zeleninou. Pak má ráda i knedlíky, i když jsou teda nezdravé, ale občas je taky dělám. Hodně má ráda ovocné knedlíky s tvarohem. Ke svačince ovoce, nebo i kompoty. Miluje rohlíky, ale bohužel zápasíme s kakáním, taže rohlíky jí dávám nerada :frowning2:
13. únor 2013 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to dopadlo se zoubkama? Vyšlo to? Já myslím, že časem to půjde. U nás to byl také boj tak před půl rokem, teď už je starší a dá si občas říct.
13. únor 2013 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek