• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - majdalenda

17. srpna 2011 
Ahoj všem,dneska jsem se zaregistrovala jsem tu nová.Jmenuju se Míša je mi 26.let a mám krásnou a zdravou skoro 5.mesiční dceru Terezku. :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdalenda Ahoj Míšo taky jsem tu chvilku :slight_smile: Mám 5ti měsíčního Dominička a už mi tady leze po celém bytě. :slight_smile: Zachvilku se nenaděju a bude chodit. :grinning:
20. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak to je super klidne si muzeme psát uz ti sam leze? :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja sem tady taky relativne taky nova moc si tady jeste nepisu zvykam si:slight_smile: jinak holky mam teda starsiho chlapecka nez vy ditka ale jak rikate nez se nadejete uz bude chodit a pak uz i mluvit strasne to leti jeste ted si pamatuji na porod a za mesic 22.8 slavime dva roky:slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdalenda jo, sám se přez noc naučil plazit a dokonce se už dostane na kolínka a mete si to za hračkama :slight_smile: je to šikulka. Co už umí Terezka? :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma jéé...no to už máš teda staršího chlapáka :grinning: ale to vůbec nevadí. Taky si vzpomínam na porod jako by to bylo včera...ten čas hrozně letí :frowning2:
20. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
terezka se dokáže prevalit na bok,už si strká nozicku do pusinky a cumlí si paleček,,,, :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ja byla vcera u prababicky s malickym a ona sedela a najednou povida uz to budou dva roky co malicky se narodil a ted uz umi mluvit a sedet na nocniku to vidime aspon jak starneme.. a v tu chvili sem si uvedomila ze opravdu ten cas strasne leti ja si vzpominam jak maly zacal se prvracet na prisko a pasl ovecky a plazil se nejdrive dozadu jak rak pak dopredu pak zacal nakolinka pohupskavat a pak zacal sedet kolem nabytku chodit a kdyz ho neco nadchlo tak se pustil a dupskal sam a pak zaly prvni slovicka a tim vsim uz jsme dva roky fuc ani nevite jak vam zavidim ze ty nejhzci chvili mete jeste pred sebou nerikam ze ja ne to opravdu ne me ceka jeste spousta veci naucit ho jezdit nakole basnicky pisnicky take jeste moc krasneho ale snazime se o druhe miminko a jsme taka nejaka hotova s malich miminek a sem stastna za toho mojeho kuliska co mam doma ktery mi sme tam pije krev:D
20. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj majdalenda a suchakaterina tak co holky jak se dneska mate a co mimiskove vasi? dneska se to pocasi moc nevyvedlo vidte? taky u vas prsi??
21. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma jo jo prší :frowning2: dneska je celý den spící....jsem zvědavá co bude Domča dělat večer :grinning:
21. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky odpoledne po obede si schruply a v noci budeme lovit mysi :grinning: :grinning:
21. črc 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma :grinning: No tak už hodinku spinkáme snad to tak bude až do rána.... :wink:
21. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maly sel taky spinkat v osum a spinka zatim:D spis za nami zase v noci prileze do postele jak ho znam:D
21. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma Tak to domula od narození spí s náma v posteli, v postýlce jenom přez den. :grinning: Jsem zvědavá jestli potom bude spát sám v pokojíčku...
22. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suchakaterina no tak to sdi myslim ze uz ho neodnaucite ani nas malej nechce spavat sam v pokoji as to uz spi na postely od roku a pul parkrat jsme ho vzaly k nam a konecna t ed chodi porad:(
22. črc 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: nevadí, musíme si to užít. Uteče to jako voda a už nás tolik potřebovat nebudou. :frowning2:
22. črc 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suchakaterina no to mas pravdu ja si ani nevsimla ze si odpepsala promin:( a co jak se jinak mate? co pocasi porad je u vas taky tak nic moc? nou nas sice neprsi ale mohl by byt tepleji to je teda leto jak blazen co malicky? nejaky novy ulovek fotek? pravidelne koukam:slight_smile:
27. črc 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu taky nová. Chci se zeptat, jak se vkládají fotky na profil? Nejdou mi zobrazit :frowning2:
17. srp 2011 v 19:40  •  čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Miso vitame te Ja sem taky ,MISKA a muj malosek ma zrovna dnes 8mesicu
17. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gargamelka ahojky me to taky neslo porad sem si stezovala manzelovi ,kterej pocitacum rozumi a maval nad tim rukou a vono za par dni se my tam objevilo VLOZ FOTKU nebo tak nejak tak chvilecku pockej
17. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sawmy tak moc děkuju.Zatím se mi povedlo dát tam mojí fotku,tak uvidím co dál.
17. srp 2011 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gargamelka jo prene tak to bylo aji se mnou furt sem si nevedela rady ,moje fotka tam byla a moanzel a prdolka nikde ,ale po par dnech se my tam objevily koloNKY :wink:
17. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gargamelka OBJEVILO SE TAM VYMEN FOTKU ZA JINOU
17. srp 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek