• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - maki73

23. března 2012 
Ahoj, jmenuji se Markéta, mám 7 měsíční holčičku jménem Sofie. Bydlím v Ostravě-Porubě s přtelem, nastěhovali jsme se dva měsíce před narozením holčičky a od té doby co se malá narodila se cítím hrozně odříznutá od okolního světa, přítel tvrdí, že dementním, tím jak pořád sedím doma a nemám si s kým pokecat, proto jsem se rozhodla zaregistrovat, také proto, že pokaždé, když mě něco zajímalo ohledně mimča, musela jsem hledat na netu a nakonec jsem to většinou našla na nějakém fóru, takže teď se mohu alespoň přímo zeptat :slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maki73 Ahoj Markéto, vítám tebe i Sofii mezi námi na MK! Jsem opravdu ráda, že jsi si pro povídání vybrala právě naše fórum MK, protože si myslím, že je tady opravdu dost maminek, těhulek i snažilek, které spolu mají přátelské vztahy a povídání je tak velmi fajn záležitostí :slight_smile: Věřím, že i tobě se mezi námi bude líbit a doufám, že si tady najdeš vše, co máš ráda a co hledáš. Kdyby jsi cokoli potřebovala, klidně mi napiš IP. Měj se hezky, J. :wink:
23. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek