• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - makuci

25. září 2012 
Ahojte všichni, díky za milé přivítání :slight_smile: Dozvěděla jsem se o vás od kamarádky a slyšela samá pozitiva, takže bylo rozhodnuto :slight_smile: Občas potřebuji svým dvěma dětem něco sehnat nebo naopak zbavit skříně malých věcí, a tak jsem se rozhodla zkusit vaše služby :slight_smile: Syn už je "pan předškolák", takže ve spoustě věcí "má naprosto jasno" a dcerce bude rok a půl, s překvapením jsem zjistila, že i ona "má ve spoustě věcí naprosto jasno", takže jsem asi jediná, která "ve spoustě věcí plave" :grinning: :grinning: tak si říkám, že si ve svých ukradených chvilkách k odpočinku počtu zážitky jiných maminek :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2012 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuci Ahoj Makuci, vítej mezi námi na MK i se svými poklady! Jsem ráda, že jsi k nám zavítala a dala na doporučení kamarádky :slight_smile: Koukám, že se doma asi nenudíš, respektive. musíš se asi hodně ještě od dětí učit :grinning: když oni ve všem už mají jasno a ty stále "ve spoustě věcí plaveš" :grinning: (to mě opravdu pobavilo :grinning: ) Myslím, že si počteš takových zábavných příběhů dost a dost - některé dokonce dávám i na náš facebook modrého koníka :slight_smile: Tak se měj u nás fajn a kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
25. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek