• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mamazelka

18. ledna 2013 
Zdravím, mám dva měsíce do porodu a nějak to na mě začíná padat. Manželovi je 47 už měl dvě děti ale neprožíval to tak jako teď semnou... Tudíž mi moc pomoct nemuže. O Koníkovy jsme se dozvěděla přes fcb a když jsme četla příběhy maminek tak jsme se i kolikrát nasmála jak jsou děti tak krásně upřímné. Jsem s okolí Loun a jsme tu již dva roky ale bohužel nikoho tu nemám... Krom manžela... Jsme ukecaná a i praštěná prostě pro každou srandu ale s čistou hlavou.. Doufám že tu najdu pohodové lidi a to čekání na příchod nového človíčka lépe zvládnu.. Strach s porodu je nepředstavitelný.. ale přesně nevím s čeho jestli s porodu jako takovém nebo jen s neznáma a nových poviností... Jsem prvorodička a čekáme kluka Matyáška...
18. led 2013 v 07:34  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mamazelka Ahoj,vítám tě mezi námi.Určitě bude porod probíhat dobře,přeji ti to,neboj se.Taky jsem se před 2,5 lety strašně bála,ale ted bych do toho šla klidně znova,ale chybí mi k tomu ten druhý :frowning2:,jsem bohužel s dcerou sama,její tatínek od nás odešel,dal přednost svojí mamince před vlastní rodinou :cry: .Ať se ti tu líbí a kdykoliv napiš :slight_smile:
18. led 2013 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahoj děkuji... Je smutné že někteří muži nemyslí.... Neboj se ten druhý se určitě najde... Ja teda musím říci že jsem na mého muže moc ráda... Nedokážu si představit být na vše sama.... Asi bych to zvládla ale ty nervy..... Víš porodu jsem se nebála jenže o silvestra malej zlobil měla jsem bolesti na ms až do zad a stahy po 2 min.... Nakonec po 6 hod to přešlo.... Jenže teď jsem to měla opět 2dny.... A tím mi vlastně došlo že se to blíží.... Jenže si nemám s kým o tom povídat.... S manželem těžko...a kamošky také nemám.... S matkou nejsem v kontaktu ....
18. led 2013 v 18:05  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek