• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mamca2009

9. března 2011 
ahojky holky, :slight_smile: tak jsem konecne tady.jmenuju se jana,je mi 31 a mam 15 mesicni holcicku ,bydlime v praze 4 druhym rokem tak tady ani moc kamaradek jeste nemam.budu se na vas tesit :wink: zatim se vsichni mejte hezky :slight_smile:
14. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
@mamca2009 , vítej na stránce modrykonik.cz. Doufám, že se tady bude cítit dobře :slight_smile: Snad se ti tady podaří najít kamarádku z blízkého okolí :slight_smile:
17. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dekuji za zpravicku,taky doufam ze se mi to povede :wink: zatim se mi nejak nedari :slight_smile: a co ty,z jake casti prahy jsi?
17. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamca2009 já nejsem z Prahy, jsem z Brna :wink:
18. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,skoda to je uz trochu dal :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám skoro stejně starého chlapečka a jsem na tom stejně jako ty. V Praze sice žiju už několik let, ale tak nějak se kamarádi založením rodiny vytratili a teĎ hledám maminu s podobně starým dítkem na pokec a společnost na procházky s dětmi.
Já bydlím na P10- teda přesně řečeno v Dubči.
18. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tak to e fajn...pro me neni problem zadny kamkoliv prijet..) jsme z modran..koukam, ze to neni vubec lehke s tema prckama se seznamit co....tak snad se nam to povede alespon tady,,,,tak az budes mit chut muzem se nejak domluvit,,,,zatim ahoj
19. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no taky jsem to zjistila, že najít mamču s dítkem jako kámošku není opravdu jednoduché.Samo kámošky tu jsou, ale buď bez dětí a nebo s dětmi mnohem staršímy a ty Páťa nebere. Patrik se dostává do věku, kdy by chtěl na procházce nějakého parťáka, takže už jsem to musela začít řešit aby nebyl pořád sám.
Co ty, chodíš někam s malou cvičit, nebo plavčit?.....já ho beru jak na cvíčo tak na plavání, aby se unavit a zvykal na děti a já aspoň chvilku viděla jak to zvládají ostatní mamky.
Tak můžeme někdy něco podniknout.
A
25. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@arbdik Ahoj ,,no ja vim jake to je moc dobre... :wink: male je to jedno koho ma vedle sebe ,hlavne aby se ji venoval..jinak cvicit chodim na cerny most do toho sportovniho centra.byla jsem parkrat s malou cvicit v bazenu a pak take tam bylo nejake cviceni s miminkama tak tam jsme byli ,ale ted je spis v koutku..je tam hodne deti jsou hlidany zdravotnima sestrama a mamci jdou cvicit..ja tam uz chodila i v tehotestvi. libi se mi tam.deti s mamima je tam fakt haufu.urcite muzem neco podniknout.tak dej vedet :wink: zatim ahoj.. :slight_smile:
25. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to tam mám kousek a vím, že tam hlídají děti, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. A na jaké cvíčo tam chodíš, jen do posilky nebo i na nějaké hodiny (pilates, joga, spinning)? Bych se třeba taky konečně po letech dokopala, kdybych měla s kým:slight_smile:
25. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasne,ja chodim tak ruzne,jak se mi zrovna chce :grinning: mam tam smlouvu na 2 roky.to se ti vyplati vic nez jednorazove stupne.a alespon me to prinuti.mam rada paver play to je ten vibracni stroj.pul hod.je jako hodina a pul v posilovne.ale stridam to..tak se muzem domluvit... :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsme s Patrikem od soboty oba chcíplí, ale co se domluvit na příští týden. Dát si nějaký srazík a seznámi se a i ty naše ratolesti? Jak jste na tom, kdy máte čas?
2. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tak doufam,ze uz jste zdravi... :wink: ja jsem u nasich a prijedu nekdy v pristim tydnu..bude asi nejlepsi az budu v Praze tak napisu a jeste se presne domluvime...zatim se mejte pekne.... :slight_smile: jinak mi mame dost casu...
3. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak už jsme snad konečně zdraví, teda já už jo a Patrik tak nějak asi taky :unamused: Dneska jsem ho vzala plavčit, uvidím jestli to na něho bude mít vliv.
Až tu budete, něco vymyslíme-
A
8. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@arbdik _ahoj jsme zpatky v Praze..doufam,ze to na maleho nasledky mit nebude..tak az se vam to bude hodit tak pisni..zatim pa
10. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dlouho jsme se neozvali, ale byli jsme teď týden na horách a po návratu je náš mladý zase zasažen kašlem a rýmou (chytil to od svého tatínka:slight_smile:) takže jsme zalezlý doma a ven koukáme jen z okna. Co vy, jste zdravý? Nějak se stále nemůžeme trefit nebo domluvit co!? :unamused:
9. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek