• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - maminkaprvni

31. května 2013 
Ahoj jsem tu nová.:slight_smile: čekám miminko jménem Šimon.:slight_smile: takže chlapečka..) udělala sem si registraci proto:slight_smile: protože na Modrým koníku se dají vybrat super věci..byla bych moc ráda kdyby mi každá maminka sem tam hodila nějakou radu.:slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkaprvni Ahoj a vítám Tě mezi námi :wink: Kdypak se má Šimonek narodit??? :slight_smile:
30. kvě 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No předpokládaný první termín porodu máme 4.9...ale máme menší problémy..minulý týden sem byla v nemocnici.. stím že malinkatej se tlačí ven..měla sem kontrakce už..tak sem byla na Infuzích.. nakonec nam doktor řekl že mám bakterie s prodělání infekci močových cest(z mého sezení občas na studeném)takže ta bakterie uvolnuje kdykolii prutok plodové vody.. tak berem prášky.:( :fearful:
31. kvě 2013 v 19:00  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkaprvni A jéjé :unamused: Ale tak snad to bude dobrý. Že maličkýmu vzkuzuji ať tam ještě pár týdnů počká, není kam spěchat :grinning: Když jsem čekala Aničku, taky jsem byla jednou na infuzích a pak už to bylo dobrý :wink:
31. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek