• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - marcysek1000

2. března 2012 
Jmenuji se Marcela,jsem ze Severní Moravy a ráda bych zde nabídla věci po mých dvou dětech.Moc děkuji za tuto inzerci.Jsem hodně překvapená že je zdarma.Budu moc ráda když mě ze začátku navedeš jak zde vložit věcičky.Moc děkuji.Marcysek
28. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcysek1000 Ahoj Marcelo, jsem moc ráda, že jsi mezi nás zavítala tady, na MK :slight_smile: Nové inzeráty si můžeš vkládat přes Můj bazar, zařadit věc do kategorie a podkategorie, vložit fotografie tebou pořízené a dát k inzerátu malými písmeny i tvůj doprovodný text s cenou :slight_smile: No a pak už jen čekat, koho věcičky zaujmou a ozve se ti. Přeji mnoho spokojenosti na MK a kdyby cokoli, napiš. J*
29. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jennyska Moc děkuji.Zatím teda jen fotím a co nejdřív začnu vkládat.Dík marcela
29. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcysek1000 Ahoj, jak staré máš děti?
29. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,mám kluka 5 let a dcerku rok.
29. únor 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcysek1000 když chceš, aby někdo viděl, že jsi mu psala hned, jak si otevře mk, před psaním klepni na Odpověz :slight_smile:
To je škoda, myslela jsem, kdyby byli větší, že bych něco vzala. My máme 4 a 1,5.
29. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@timbouctou ahoj,o víkendu něco hodím.prodávám věci minimálně nošené,však uvidíš.Můj syn vypadá velikostně na sedmileté dítko tak uvidíš třeba něco vybereš.Hodně věcí rozdávám po rodině ale ty téměř nenošené chci prodat.Měj se pěkně.Marcela
1. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcysek1000 no tak to by šlo :slight_smile: Alex na staršího nevypadá, máme teď tak 110 - 116. Budeme asi potřebovat nějaké kalhoty :angry: a kdybys měla málo nošené botky, nejspíš 29, musím mu změřit vložku. Tak zatím pa
2. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek