• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - marfina

29. května 2011 
Ahoj,jsem tu dnes mezi vámi poprvé,zatím jen pročítám Vaše příspěvky,ale s postupem času se rozkoukám. :slight_smile:
Mám 20-ti měsíční dceru Jolanku, tak předpokládám,že právě děti a vše kolem nich je to společné téma.
26. kvě 2011 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfina Ahoj, taky jsem tu dnes poprvé...Příští týden má můj syn Dominik 4 měsíce, už mám nakoupený dárečky :D.... :wink:
taky se tu teprve rozkoukávám.....
27. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suchakaterina - našemu Kubíčkovi budou 4 měsíce za 14 dní :slight_smile: výborný nápad s těma dárečkama, hned zítra mu něco koupím :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé....To jsou zkoro stejně staří :slight_smile: .......a co Kubíček už se překuluje na bříško? :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ JSEM TADY NOVA :slight_smile: TERMIN MAM V PROSINCI A MAM PROBLEM NEUMIM SLOZIT NOVOSKLAD :frowning2:
28. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suchakaterina Ahojky :slight_smile: tak včera jsme byli v Plzni na výletě a dárečky jsou nakoupený :grinning: , zároveň jsem musela koupit i dáreček ke Dni Dětí :slight_smile: . Jinak Kubíček se otáčí jenom když je nahatej :slight_smile: a jen z bříška na záda. My máme třošku přerostlé miminko :slight_smile: Minulý týden vážil 8,27 kg :grinning:
29. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula :slight_smile: .....Dominiček na to, že bude mít 4 měsíce už válí sudy, takže to je něco...už nic nestihám :grinning: taky jsem na Den Dětí obědnala podložku na zem ať se může pořádně válet :D My jsme měli problém že nám nechtěl moc přibýrat. Už je to ale dobré měli jsme 6 kg a příští týden jdeme na 4měsíční tak jsem zvědavá :grinning: a co jste pěknýho koupyli? :slight_smile:
29. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suchakaterina Ty jo to je šikulka :slight_smile: Koupili jsme nějaké oblečení, chrastítko s autíčkama a objednala jsem závěsné hopsadlo od 4 měsíců, tak se moc těším až dorazí :slight_smile:
29. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula :slight_smile: tak musíš potom napsat jak se malýmu hopsadlo líbí.. :wink: ju?
29. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suchakaterina Jasně dám vědět :slight_smile:
29. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula napiš mi to třeba do zprávy ju? :wink:
29. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek