• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - marguaret

11. srpna 2013 
Ahoj maminky,
myslím, že jsem úplně normální pohodová ženská a matka třech klučíků :slight_smile: Je to zhruba 2 týdny co jsme se přestěhovali do jiné části Prahy - konkrétně Újezd nad lesy a už teď mám hrůzu z toho,že budu sama v neznámu :( Proto touto cestou hledám pro sebe fajn ženskou - kamarádku s kterou si budu mít co vyprávět u kavičky nebo vína. Rozhodně nehledám jen prázdné kočárkování a bavení o papání a kakání našich dětí :grinning:
8. srp 2013 ve 20:34  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom případě jsi tady asi dost špatně, tady se totiž nic jiného neřeší...
10. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marguaret to ani nepiš, tady jak napíšeš něco jiného než o mimískovi, jak krásně papá a ještě líp kaká tak jsi na černé listině, nebo tě rovnou smáznou :grinning:
10. srp 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Proč se to tady tedy nejmenuje MOUDRÝ KAKÝK? :confused:
10. srp 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marguaret tak to jsi teda na špatný stránce, to tady dlouho nevydržíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sheldon_cooper mně se tu náhodou moc hezinky povídá, nevím, co se vám tu nelíbí????????
10. srp 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já se zatím jen rozkoukávám, ale už teď cítím, že tu najdu jen samé férové lidičky na bezva pokecáníčko. :slight_smile:
10. srp 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wtf007 a zapoměla jsi na vstřícné maminky a přívětivý svět koníka.
10. srp 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wtf007 správně, já se taky rozkoukávám, ale popovídáníčko je tady úplně mocinky nejkrásnější a nejlepší :slight_smile:
10. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@modramama když mě někdo nechá povídat tak se mi taky povídá hezinky, jsem tu chvilku a už teď to tu s mimískem lásečkujem. :slight_smile:
10. srp 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wtf007
@denyva berete mi slova z úst
10. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já hlavně nechápu, že někdo něco napíše a ono to zůstane 2 dny nepovšimnuto?!?!?
:rolling_eyes:
10. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Taky jsem tu nová.
Musím se tu pořádně rozkoukat, protože mě zajímá tolik témat, kde bych mohla pokecat i poradit. :sunglasses:
S manžou teď často děláme tuleníčko, chtěla bych být zase těhu, protože si mocinky přejeme druhého mimíska. :slight_smile:
Je tu někdo podobný?
10. srp 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně se sem hodíš, můžeme si tipnout, jak dlouho tu vydržíš?
10. srp 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chá chá :angry:
10. srp 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. srp 2013 ve 22:53 • sheldon_cooper2
autor
No tak podle těchto komentářů mi z toho vychází,že se tady musí psát jen milé a krásné věci nejlépe přibarvené a pochlebovačné :unamused: Hm, tak to opravdu není nic pro mě. Já mám ráda upřímnost rozhodně si neberu servítky, ale uvidíme jak to tady bude. Udělám si svůj názor a buď vemu nohy na ramena nebo zůstanu a budu zachvilku taky používat ty miloučké výrazy :grinning:
11. srp 2013 v 00:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek