• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - market25

2. října 2012 
ahojky,
jmenuju se Markét a napadlo mě se k Vám přidat a popovídat si s Vámi.
s přítelem se snažíme otěhotnět, 16.10.2012 to bude rok a půl a nic, zkusila jsem toho už spousta, brala jsem utrogestan, kontryhelový čaj, Mojžíšova metoda,....a nic, vynechala jsem antikoncepci po 8 letech a od té doby to začalo i doteď se občas stane, že mám menstruaci 1x za 2 měsíce.
máte někdo zkušenosti s injekcemi do břicha na povzbuzení otěhotnění?
1. říj 2012 ve 21:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@market25 ahojky, spíš zkuste zajít do centra asistované reprodukce , od nich Vás pošlou na různá vyšetření , a podle toho se zjistí, jestli a co je za problémek..nám se taky přes rok a půl nedařilo otěhotnět, dělali mi ultrazvuk zjistili, že vaječníky jsou průchodné, takže žádný problém, ale pak jsme šly na imunologii a tam se zjistilo, že normálně otěhotnět nemůžem mám alergii na spermie...takže to léčíme prednisonem.. po 3 měsící zlepšeno o 15 procent, .a my teda musíme jít do umělého oplodnění..jedno už máme zasebou, ale bohužel, tak za měsíc jdem do dalšího...a co se týče těch injekci..já bych to nechala na odborníkovi..na tom centru a on poradí....
2. říj 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@market25 ahojky Markét, jsem na tom tak nějak podobně jako ty, s přítelem se snažíme také něco přes rok. Otěhotnět se nám jednou podařilo, ale bohužel jen na 9 týdnů... :frowning2: kive76 má pravdu...nejdříve bych to zkusila přes Tvého gynekologa, že se Vám to nedaří a chtěla bys vědět proč- i on by Tě měl odeslat případně udělat patřičná vyšetření, aby se přesněji vědělo, kde je problém- případně řešit příčinu. Nebo už jsi něco podobného absolvovala?? Můj gynekolog se zatím zmohl jen na ultrazvuk s tím, že když se nebude dařit, půjdu na nějaká vyšetření koncem roku nebo v lednu... Každopádně jestli jsi jinak zdravá, do žádných injekcí bych se nehrnula...
2. říj 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek