• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - markiprcek

27. prosince 2010 
Ahojky, tak jsem se tu konečně taky zaregistrovala, i když už jsem tu mockrát brouzdala a párkrát i něco koupila v bazaru...Nejčastěji navštěvuji diskuze o "nespavcích", protože mám zrovna doma takovou nespavou roční holčinu.Tak snad tu najdu nějakou radu jak na ni nebo spíš uvivdím, že v tom nejsem sama a že je nás takových víc. Tak zatím čauky.
7. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitaj @markiprcek . Verim, ze ti diskusie na tejto stranke v mnohom pomozu :wink: Cit sa tu prijeme :dizzy_face:
26. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja mám tiež 22 mesačnú dcérku a ešte som poriadne nespala. Ja ju ešte kojím a ona to má veľmi rada , takže v noci máme miesto cumlíka môj prsník.
27. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janocka děkuji za přivítání a už jsem si tu našla pár diskuzí, které sleduji a do jedné se i zapojila :slight_smile:

anmari já taky ještě kojím a když už mě k ní nebaví vstávat, tak si ji vezmu do postele a tam funguju taky jako dudlík...ale i tak pořádně nespí a pořád se převaluje a jednou už mi i spadla z postele (ještě, že mám tak nízkou válendu) ale ani se pořádně neprobrala a když jsem si ji dala zase do postele tak se jen převalila a zase dřímala dál...teď se mi poslední dobou budí po hodině, takže už je to fakt příšerný, ale vyzkoušela jsem všechno možný a nic nezabírá, tak holt asi musím počkat až ji to přejde a začne spávat dýl...snad se toho dožiju :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek