• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - markitas

18. června 2012 
Ahojky, jmenuji se Markéta a je mi 22. O této stránce jsem se dozvěděla od mojí kamarádky :slight_smile: S přítelem čekáme miminko, které se má narodit začátkem prosince a hrozně se těšíme. Jsem teda kapku nervozní protože prakticky nevím nic hlavně mě děsí že nebudu vědět jak ho v zimě oblékat. Tak jsem si říkala, že se tady určitě najde někdo kdo mi poradí :wink: a ne jen poradí, ale i jen tak napíše :slight_smile: Pa
11. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Koukám, máme toho hodně společného :slight_smile: Taky je mi 22 a čekáme miminko v prosinci :o) A jsme na tom úplně stejně. Zatím pořádně nevím, jak se o mimčo postarat, ale to je u prvorodiček asi normální. Hodně se dozvídám od mamky a snažím se vyhledávat si nějaké informace. Bude to záhul, ale nesuktečně se na to těšíme :slight_smile:
11. čer 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: je tak to jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile: já mám mamku asi 70km od sebe a jen si občas zavoláme takže si hlavně taky hledám na netu ale i tak se bojím ale i hrozně těším :slight_smile:
11. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja mam 26 a tiez sa mi mimco narodilo v prosinci 30.12.2011 a oblekala som ho hodne do teplucka.. :wink: aby mu nebola zima ale nebol ani poriadne sneh byvam v pardubiciach a tu snech nebol ked sme sli z nemocky a aj tak ked uz sme boli doma z nemocky bolo snehu ale iba troska .Aj ja som sa bala ale zvladame to super .uz maly ma skoro 6 mesiace ,stale sa smejeme a zabavame je to krasne:slight_smile: :wink:
11. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to máš těžší. Já mám mamču nějakých 15km od sebe, takže jsem u ní často :slight_smile: ale určitě to vzládneme. Zvládli to jiní, takže my taky. Ono se těch informací na internetu dá už sehnat hodně a potom jsou ještě ty různé předporodní kurzy a pak v porodnici taky poradí, takže toho pak budeme vědět až až :grinning:
11. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ti zavidim :slight_smile: jo to zvladnem , doufam :grinning: kdy mate termin? uz nakupujes nebo cekas? ja uz hrozne netrpeliva :grinning: nejradsi bych doma mela uz i kocarek :D
12. čer 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to zvládneme :slight_smile: Termín máme 19.12. Dneska jsme byli na screeningu a velikostně prý naprosto odpovídáme, takže termín nám neposouvají. A kdypak to čeká vás? No něco maličko už nakupuju a nejsem sama :grinning: mamky i babičky nakupují, ale zatím jen tak nějaké drobnosti. Pár kousků oblečeníčka, dostala sem jednu zavinovačku, moje mamka teda už pořídila fusak a lehátko (ta do toho jde pěkně zostra). S manželem jsme se domluvili, že výbavičku jako takovou začneme nakupovat kolem 5. měsíce. A taky se na to šíleně těšim. Kolem obchůdků pro miminka musim utíkat se zavřenýma očima :grinning:
12. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
'Tak my máme termín 4.12. ale podle ultrazvuku 6.12. na screeningu jsem poprvé slyšela srdíčko a viděla jak tam plave jako ďábel :grinning: už se hrozně těším až budu vědět co to bude, plo věcí co se mi líbí a hrozně bych chtěla koupit je opravdu jen v růžové nebo modré a neutrálního nic :slight_smile: koukám že toho už máš taky dost :slight_smile: tolik věcí jěště ani nemám :slight_smile: moje mamina ještě nekoupila nic říká že je na to ještě plno času, ale já se bojím že se to hrozně rychle přehoupne a pak nestihnu koupit všechno :slight_smile: taky jsme se doma domluvili že až v tom 5 měsíci začneme nakupovat, i když spíš nakupuju věci v bazárkách po těch miminkách to je jak nový a není to zbytečně drahý. Ale od těch obchůdků pro miminka mě vždycky musí táhnou pryč jinak bych tam nechala všechny peníze :grinning: ještě chodíš do práce nebo jsi doma?
14. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je hezký :slight_smile: to máme vážně kousek za sebou :slight_smile: Taky jsem na screeningu slyšela srdíčko poprvé. Taková malá mašina :grinning: a už se taky těsím až budeme vědět jestli se nám tam peče raubíř nebo princezna. Chceme sice hodně věcí koupit neutrálních (do budoucna bychom chtěli ještě jedno dítko, tak kdyby to bylo opačné pohlaví, tak ať se dají věcičky použít), ale nemáme rádi překvapení :grinning: též jukám i po bazárkách. :slight_smile: Ty prďolky malý rostou tak rychle, že to ani nestíhají zničit. Teď se ještě půjdu juknout ke známé, má tam nějaký oblečeníčko po svým raubířovi (narodil se v prosinci, takže paráda), tak něco určitě vyberem. A objevila sem jeden obchůdek, kde mají levné oblečení. Třeba krásný bodička za 35Kč a tak :o) Nemůžem si dovolit oblíkat mimi do značkového, nehledě na to, že je to stejně škoda. To dáš za dupačky 400Kč ani nemrkneš a prtě je má na sobě 3x, takže zbytečnost. :slight_smile: No já jsem doma. Asi v devátém týdnu nebo kdy to bylo sem začala krvácet, tak už sem mimo práci :slight_smile: Naštěstí to nebylo nic vážného, no ale budu si lenivět dál doma. Včera jsme si vybrali nový byteček, takže teď bude běhání kolem zařizování hypotéky a pak stěhování a tak, takže jsem i ráda, že na to mám hodně času. A co ty? jsi taky doma? :slight_smile:
16. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi jdeme příští týden na kontrolu tak snad už by mi pani doktorka mohla říct jestli budeme mít chlapečka nebo holčičku :slight_smile: i když pořád nějak počítám s tím že to bude klučina :slight_smile: mě už pár věcičedk přišlo je to nádhera jak je to malinkatý. Nakupuji i dost věcí na www.laclik.cz, mají tam opravdu pěkné věci a jsou uplně jak nové :slight_smile: tak tam kdyžtak mrkni a třeba se ti tam zalíbí každé pondělí a čtvrtek tak přidávají nové. :wink: Tady jsem si objednala zimní fusak tak mi dneska došel a je taky moc pěkný,bojím se abych nenakoupila plno těch zimních věcí a nenarodil se mi cvalík který se pak do toho nevejde :grinning: Už si koukala po kočárkách? já když koukám tak mám po každý vybranej jinej :grinning: je jich mraky že nevím jakej :grinning: Tak hlavně že to nebylo nic vážného to krvácení :slight_smile: To vám zavidím to stěhování :slight_smile: u nás zase je taková menší renovace a příští rok nás čeká přístavba pokojíčku pro malýho :slight_smile: ale radší bych už šla do hotovýho :slight_smile: já už jsem taky doma asi tři týdny, musela jsem dojíždet do práce daleko a byla jsem tam 12 hodin a hrozný vedro v práci tak mě nechala doktorka doma a jsem ráda v takovým počasí se táhnout do práce to bych asi umřela s mýma věčnýma návalama vedra :grinning:
18. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek