• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - martiii

4. února 2011 
Ahoooj jsem tady nová jsem Martina 36let.. :slight_smile: ...a potřebovala bych poradit...holky máte někdo zkušenosti z odnaučením kojení???? Mám 17.měs.kluka a chce být neustále přisátý jako pijavice :sweat_smile: . Díík Martina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme přestali kojit v 9mesících. a to skoro ze dne na den. už mu to moc nechutnalo spíš šlo o kontakt, ale já musela ze zdrav. důvodů. takže místo prsa jen flašku, ale dávám ho pořád lehnout na kojicí polštář jak byl zvyklý chvili to trvalo ale proste musel no :frowning2:

jinak kamoška mi poradila hlavne se před ním třeba neukazovat jako v podprsence nebo tak (myslím aby ho nenapadlo že máš prsa :grinning: ). víc ti neporadím. :grinning: hodně štěstí, ty naše dítka vědí jak na nás.
27. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sunysara Ahooojky...no já jsem kojila první dceru do13.měs a u ní to všechno bylo tak nějak samo :sweat_smile: tak nějak automaticky...No oni jestli ti kluci nejsou někteří takoví jiní :unamused: . Malý,když mě nevidí tai něco dlabe od manžela ,druhých,ale jakmile mě uvidí tak vidí asi potravu :rolling_eyes: . A nejhorší na tom je,že nepije z láhve,nepije ani sunary nic takového z toho ho natahuje-bohužel. A ještě k tomu nemáme babičky a manžel je stále v práci. Ale slyšela jsem,že jsou nějaké pilulky a přestane se tvořit mléko. Doktorka mě,ale přesvědčuje ,že po nich bývají blbé stavy. Tak nevím a nemám nikoho kdo má z tím zkušenosti :cry: . M.
27. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiii jejda to me mrzí, ale tak mu zkus hami nebo bebu, když mu sunar nechutná malý nechtel nutrilon ale hami mu jede. prášky na mizení mlíka bych nebrala taky me před nema varovali ale to ustoupí samo. spíš o to aby ´ten malej přestal pít. proste ho asi nechat třeba dýl hladem, my si tím taky prošli ale nakonec to pochopil.
27. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sunysara ahoooj..a víš,že bych to mohla zkusit...nechám ho trochu déle bez jídla a pak mu dám normální jídlo :slight_smile: :slight_smile: ..Bude to sice z řevem ,ale možná by to mohlo vyjít :confused: . Každopádně dík a určitě pisnu páááá :wink:
4. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky držím pěstičky určite to půjde.
4. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek