• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - martusinek

19. ledna 2012 
Ahojky, jmenuji se Martina a čekám miminko, jsem v 6tt :slight_smile: (tp září) . Miminko je vysněné. Jsme s manželem na dnešní dobu mladí (já 25, on 26, manželé jsme druhý rok), ale miminko bylo opravdu moc chtěné a vymodlené. Bydlíme ve Vodňanech. Oba jsme učitelé a já mám před sebou poslední státnici. Doufám, že to zvládnu. Doktorka mě nechala hned od 3tt doma, takže mám čas a je mi smutno, nemám si s kým povídat, doufám, že mě přijmete a čas mi bude pěkně utíkat. Těším se na vše.
19. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek Ahojky Marti. Vítám Tě na Koníkovi :slight_smile: Na dnešní dobu mladí? :slight_smile: Je tu spoustu mladších maminek, já třeba otěhotněla ve dvaceti letech a určitě tu nejsem nejmladší. Jé teď doufám, že jsem tě nějak neurazila, my ženský jsme na věk háklivý :grinning: Jak to že musíš být doma? Jinak přeji hezký den :wink:
19. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidej se k nám do diskuze miminka září 2012 :wink: :wink: já jsem taky těhu, takže máme stejný termín + - a můžeme povídat každý den, je tam ještě asi 5 maminek co máme stejný termín takže můžeš probrat cokoliv co tě třeba trápí...
19. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, právě jsem tam napsala, díky moc, přesně takovouhle vzpruhu potřebuji. Moc a moc díky
19. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, děkuji za milé přivítání. Neurazila jsi mě:slight_smile:, v práci se divili, že jsme na dítě mladí, že je to nezvyklé, ještě nemám hotovou VŠ. Začala jsem učit po svatbě, teď druhým rokem a 2.2. mám poslední státnici, ale jsem na to zvědavá, stále spím, takže mi na učení moc času nezbývá:slight_smile:, mimčo je ale přednější.
19. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levandule_vanilkova Promiň, ještě jsem ti neodpověděla na druhou část vzkazu. Doma jsem prý proto, že dojíždím hodinu do práce a pracuji v infekčním prostředí, ve škole jsou děti neustále nemocné a je tu větší riziko, nechala mě doma a zůstanu doma až do porodu. Tři měsíce to mám povinně, ale pak budu doma taky, protože už mají od pololetí náhradu. Měla jsem dostat smlouvu na dobu neurčitou, ale to te´d, když čekám mimi nehrozí, takže nebudu jezdit do práce dva měsíce, aby mě pak vyhodili, to raději budu v klidu doma:slight_smile:.
19. led 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martusinek Tak to držím palce ať ti škola dobře dopadne :wink: To je fakt, škola je dost infekční prostředí, alespoň budeš mít spoustu času se připravit na miminko, relaxovat a prostě si to užívat :slight_smile: A už máš vybraná jména? A tušíš co to bude? :slight_smile: Já třeba už od 12 týdne věděla, že to bude holčička a povedlo se .... no a nebo to taky byla náhoda že :grinning:
19. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek