• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - masula

27. dubna 2011 
Ahojky, jsem tady nová. O koníkovi jsem slyšela od známé a očekávám od něj nějaké rady,
popovídání s maminkami co mají stejně staré děťátko. Můj nejnovější přírustek je Kubíček, narodil se 12.2.2011. Jinak mám ještě doma dva velké kluky (19 a 15 let) a holčičku (9 let). Kubíček byl neplánované miminko, ale když už se to přihodilo tak jsme ho nechali narodit :slight_smile: a jsme za něj moc šťastný.
27. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Ahoj.. tak tě tady vítám :slight_smile: Já tu nejsem dlouho a zatím se mi tady líbí a dozvěděla jsem se tu spoustu užitečných rad, mám totiž 1.dítě, tak se potřebuji občas poradit. :wink: Jsem tu spokojená i s Bazárkem, nakoupila jsem už na něm spoustu věcí a zatím jsem se setkala jen se seriózními maminkami prodávajícími, takže ti je mohu taky doporučit. :dizzy_face: Martina
27. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 děkuji za přivítání :slight_smile: a jak máš staré miminko? Na bazárek určitě juknu :slight_smile: Marie
27. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Sedm měsíců bylo teď Kačence 18.-tého dubna. :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tě vítám - koník je super jen malé varování - těžce navýkový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vally. to věřím :slight_smile: :wink: jinak taky děkuji za přivítání :wink:
27. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 jé já mám taky Kačenku :slight_smile: , ale trochu odrostlejší :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Já jsem koukala.. ale jediná holka. :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 no to mě trochu mrzí, protože jsem chtěla vždy holčičku a nakonec mám ze čtyřech dětí jen jednu :slight_smile: , tak je trochu rozmazlená, no co nadělám :grinning:...on teda Kubík bude asi taky rozmazlánek, to víš je poslední a já si to teď strašně užívám :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Já si taky moc užívám.. Kačenka je vytoužené dítě. :slight_smile: Holčičku jsem si moc přála a vyšlo mi to.. :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 už jsem koukala na fotečky- je moc krásná :slight_smile:) , ono je to ve finále jedno jakého jsou dětičky pohlaví, hlavně že je máme :slight_smile:), oni vlastně byli rozmazlený i ty naše velký kluci, já totiž zastávám názor, že se dětičky mají rozmazlovat....:slight_smile:) (samozřejmě že jsou nějaké hranice , přes které vlak nejede :grinning: )
Kolik ti je Marti let, jestli se můžu zeptat?
27. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Je mi 37. Za 14.dní 38. :confused: A Kačenku taky asi rozmazluji, ale taky umím říct ne, taky má hranice, ale jinak ona je úžasná.. jak je hodná? Pořád se na nás směje, my na ní taky, každý je z ní paf. :slight_smile: A jak si sama hraje.. ráno se vzbudí a nebrečí.. hraje si s plyšáčkama, které jí necháváme u hlavy.. povídá si.. prostě je zlatá. :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 tak to je spokojený miminko :slight_smile:), naše děťátka taky byli takto hodný, můj manžel vždycky říkal,že spokojený miminko nikdy nebrečí :slight_smile: Jinak mě bude za týden 40, takže jme si věkově dosti blízký :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Jo.. to jsme skoro nastejno :wink: Jen já nemám tolik dětí.. :slight_smile: Taky mám tři bráchy a jsem jediná holka. Když měla máma nejmladšího, teď mu bude 7.5. 25. let, tak bylo nejstaršímu taky 19.let. :slight_smile: Jsou vlastně od sebe o jednu generaci.. a je to znát. Kačka je moc hodná.. zabrečí jen, když už má vážně hlad, jinak se jen trochu vzteká, když oblékáme něco přes hlavu, nebo rukávy a taky když chce změnu.. pryč z lehátka, nebo postýlky.
27. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Já mám vlastně taky narozeniny už za týden? 2.května :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 no, máš pravdu,že je to vlastně o jednu generaci :slight_smile:, však nám taky říkal,že Kubíka bude vychovávat on, že jsme na to starý :grinning:, ale na výchovu čas nemá, přes týden je na intru a teď pokud odmaturuje :slight_smile:, tak chce jít na vysokou a to se doma moc zdržovat nebude :slight_smile:, Marek tomu je 15let a ten půjde na intr po prázdninách, takže nám vlastně zůstanou doma jen 2 malé děti :slight_smile:
Jak jsi psala, že se Kačence nelíbí oblékaní přes hlavičku, tak my jsme na tom stejně, to musí být rychlost aby nezačal plakat...:slight_smile: a co čepička ta jí nevadí?? nám totiž děsně vadí, Kubík hází hlavou a pere se :slight_smile:)teď jak bylo krásně tak byl spokojený miminko, protože jsem mu čepičku do kočárku nedávala :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 fakt tak snad se tu ještě uvidíme a já ti popřeju :grinning: :grinning:, já mám 6.5. to je taky za týden :slight_smile:)
27. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Čepička jí naštěstí nevadí. Budou ho taky rozmazlovat, já byla s nejmladším bráchou o 13.let a od jeho 4.let už jsem s našima nebydlela, měla jsem v Praze byt po babičce a vozila jsem mu vždycky spoustu dobrot a taky jsem ho oblékala. :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula To víš, že se tu ještě uvidíme.. :wink:
27. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 tak já už pro dnešek končím, musím to tu trochu pofackovat než nám všichni dorazí domů :grinning: papa
27. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masula Dobře.. já taky.. půjdeme hajat.. :slight_smile: pa..
27. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek