• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mb85

8. ledna 2013 
Ahoj jsem tady nová,Jmenuji se Michaela.V lednu jsem přišla o miminko zamlklý nevypuzený potrat v 13tt, snažíme se opět o dítě ,ale bohužel ta cesta je mnohem komplikovanější, než byla dřív ,již dvě děti mám,ale vdala jsem se a s manželem toužíme po dítěti a nějak to nejde , spíš hledám někoho ským to probrat poradit se vyslechnout si vaše problémy snad se najde někdo kdo stím bojuje stejně jako já:slight_smile:
3. lis 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 Ahoj Michaelo, vítám tě mezi námi na MK! Doufám, že se tady budeš cítít příjemně a to i přesto, že si zrovna neprocházíš klidným obdobím. A i právě proto Ti budu moc držet palce, ať se vše co nejdříve povede tak, jak si s manželem přejete a potěší Vás oba v náručí nový poklad :wink: Měj se krásně, opatruj se a kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
6. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska ahoj moc děkuji snad se brzo dočkáme
7. lis 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jennyska ahoj moc prosím o radu ,můžu založit diskuzi? a jakým způsobem ,chtěla bych se na něco holek poptat a nějak nevím jak na to . děkuji za odpověd :slight_smile:
9. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 Ahoj, zkus se nejdříve podívat do vyhledávače ve fóru, jestli taková diskuze už tady náhodou není, aby nebyla jako duplicitní zamčena. Jestli není, najeď si ve fóru na kategorii, do které bys svou otázku zařadila a v ní klikni na Založ novou diskuzi/otázku :wink: Přeji hezký den, J*
9. lis 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@jennyska děkuji za odpověd
9. lis 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky chtěla bych se vám přectavit a napsat o sobě několik řádků, jmenuji se Dita bude mi 38 mám 2 děti přesněji dvojčata je jim 9let. Dcera se jmenuje Anička a syn se jmenuje Ladislav, narodili se 3.4.2003. Od mala mám po operaci achylových šlach narodila jsem se z děckou mozkovou obrnou a chodila jsem po špičkách, ale po těch pár operacích jsem začala v pohodě chodit. Byla jsem vdaná ted jsem rozvedená, Návrh o rozvod jsem podala, z toho důvodu že můj bývalí manžel, si našel jinou která udajně sním čekala dvojčata ale dodnes to nemá černí na bílím, že jsou opravdu jeho. Ted žiji na hromádce z přítelem a jsem sním 4roky. On je invalida já také a oba jsme na mechanickém vozíku. Před několika lety mě srazilo auto, na přechodu, skončila jsem na chyrurgii kde mě pomalinku dávali dohromady. Také mi v nemocnici tehdy řekli že nebudu chodit atd, že mě čeká vozík, proto že jsem měla zlomenou páteř 4 pánevní ramínka stydké kosti, otřez mozku, a zlomení nos. Tak že samozdřejmě sem se stouhle správou nechtěla smířit, začala jsem pomalinku si sedat pak chodit i přez to že mi doktor několikrát vynadal že je to zlomené a že to nepůjde tak rychle. Jen že já jsem byla trdohlavá poprosila jsem svého bývalého manžela aby mi přinesl fr: berle a začala jsem chodit po berlých. Berle jsem dlouho používala než se mi začal můj zdravotní stav velmi rychle zhoršovat, na tolik že jsem nedošla nikam, tak že to dopadlo tak že ted jsem se tomu nevihnula a sem na mechanickém vozíku. Mám děti které na devše miluji ale mám velké starosti a trápení, o dcerku nejde ta je hodná a moc milá a hodně mi pomáhá. Mám trápení se synem který je dlouhou dobu v léčebně na psychiatrii ne že bych to chtěla já ale musela jsem jednat a to rychle. Je hyperaktivní což není až tak velký problém, je zlí vsteklí neposlouchá žádní respekt předemnou a před nikým nemá, ubližoval své sestře a mě také, došlo to tak daleko že už jsem ho nemohla zvládat, on ví že jsme oba na vozíku že ho nechytím když mu chci dát na zadek pokud něco udělá a toho on strašně využívá a využívá toho do ted. Na psychiatrii mi řekli že, určitej problém tam je a že musí být pod stálím dozorem, jen že jak ho mám zvládat i můj přítel když to co dělá dělá do ted, bere léky na sklidnění ale nemá to žádní učinek ba naopak. Směje se mi do očí když mu tř řeknu uklid si po sobě hračky nebo pojd se chvíli učit číst to už lítají hromy blesky když mu něco takového řeknu. On nic nerespektuje a poslouchat už vůbec ne. On nebyl rozmazlován to by musela dělat tohle i má dcera ale nedělá to. Já je nerozmazlovala a mou vinou to opravdu není, to ví už i v léčebně kde je hospitalizován. Věřte že se bojím když ho mám na propustku tř: na výkend doma těším se na něj jako malá stýská se mi když ho nemám doma, a když vím že by měl být snámi kde má domov zázemí sestru a vůbec nic mu doma nechybý je pro mě hrozné ho výdat a vozit ho do léčebny kde do něj perou léky který nikam nevedou a vychovávají děti podle tabulek , je u mě nenormální. Já když jsem neposlechla své rodiče tak otec měl připravenou rákosku která a to mi věřte byla učiná, na devše a poslouchat jsem musela a dneska říkám svému otci že by to potřebovali i vdnešní době a léčebny by nemuseli do dětí cpát léky a nebo aby byl hospitalizován někde na psychiatrii. Jen že v dnešní době já nemůžu používat fizické tresty proto že dětem se nesmí ubližovat. Vím že některé děti jsou týrané chápu že se to stává a dost často, ale na druhou stranu si snámi děti dělají srandu a využívají toho a výchova je vniveč no a o tom to je. 4 Roky se svím přítelem jsme proživali z malím peklo zestárli jsme on i já šediny máme oba když mám syna tirana a neváží si ničeho co doma má. Tak že čekám jen co sním bude dál až ho propustí, nikdo mi v léčebně nevěří co 9kluk dokáže udělat atd, mají mě za mátku která se ho chce zbavit nebo mu ubližuji ale není to tak! ba naopak dýchala bych pro něho a chtěla bych mu pomoci, ale sama nevím jak . Vyskoušeli jsme vše psychiatra psychologa který nám řekl že pokud se chová takhle je to extrém a mohl by nám ublížit atd. Už mi dochází síli a jsem uplně na dně, a jenom čekám co bude. Další problém je můj zdravotní stav mám zákeřnou nemoc a tou je rakovina léčím se teprve krátce, furt mě boleli obě 2 prsa bulky jsem měla podpáždí, šla jsem ke svému lékaři a on mě prohlídl a řekl že to není nic vážného že prsa se zdají být v pořádku a že by to mohlo být od námahy když zvedám vozík nákupy atd. Poradil mi zábali tak sem to dělala měsíc ale za nákou chvíli se mi u 1prsa začala bradavka stahovat do vnitř a už jsem letěla na vyšetření do onkologické poradny. A dopadla jsem špatně nahmatala mi několik bulek obou podpáždí na krku také, a také řekla na rovinu že ta bradavka není v pořádku a že to rakovina určitě je. Měla pravdu když mi dělali CT a biobsii potvrdilo se že je to mnohočetné a hodně, že je to podpáždí vtřýslech na krku ale i v kostech. operace nepřicházela k uvahu, zatím nedostávám žádné chemoterapie, 1měsíčně jezdím na infuzi Zometa a 2deně léky Tamoxifen 10 kapky Vigantol D a kupuji si v lékarně vápník . Dostávala jsem i Zoladex to je iněkce která byla aplikována do břicha abych nedostávala menzes. Bohužel už ho náký čas nedostávám kvůli tomu že VZP už to neproplácí a samozdřejmě menzes dostávám každý měsíc. Má doktorka napsala už 2 na pojištovnu ale do ted ji nepřišla žádná odpověd, a možná ani se jí medočká. Když už ta léčba vypadala dobře že se to v těch kostí podařilo dostat pryč a podpáždí také a bradavka se začala pěkně dostávat na své místo, přišla 3rána tromboza spůsobil mi to 1lék který jsem brala, ted ten lék sem musela vysadit než se mi ta noha dá do pořádku aplikuji si Fraxiparin 1děně předtím 2 snad už to bude dobrý a konečně se stoho vymotám už té smůli bylo dost. Holky chodte pravidelně na kontroli proto že dneska to má každý 4 a budte na sebe opatrní. Loučím se svámi přřeji hodně štěstí ale hlavně zdraví at vám slouží, doufám že se moc neviděsíte při čtení tohoto mého dost velkého článku mého života který ted prožívám a není to lehké se pohybovat mezi, životem a smrtí, a kdy se otočil celý můj život. Ale říkám si vdyt někteří lidé jsou na tom možná eště hůř než já, a musí jít dál, a to samé dělám já musím bojovat a jít dál mám přece rodinu 2děti a hodného přítele který mě pomáhá jak jen to jde a je mi velkou oporou. A proto musím žít a bejt tu pro ně jsou mi vším co mám a to mi dodává sílu se stím vypořádat. Předem děkuji za pochopení tohoto mého problému a že to není malí problém ba naopak. Ahooooj Dita :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Předem se omlovám za chyby v tomto článku o sobě.
8. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek