• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - megan18

2. dubna 2013 
Ahoj já jsem Markéta a jsem tady nová :slight_smile: ve 14týdnu s dvojčátky, která byla opravdu nečekaná :slight_smile: naprosto přirozeně jsme je počali, takže z počátečního šoku se na ně už moc těším :slight_smile: máme za sebou už první testy, které nám vyšly fajn, takže jsem si řekla, že je pomalu čas shánění všeho potřebného, protože to jsou moje první děti :slight_smile: a o tom všem co se dětí týče nemám nejmenší zkušenosti.. takže jestli má někdo dobré rady na kočárek, plenky látkové,atd. a jakékoliv tipy jak to vše zvládnout budu moc ráda :wink:
21. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markéto,
vítáme tě na našich stránkách. Na dvojčátka je potřeba spousta trpělivosti a vícenásobní péče, ale o to více ti budou přinášet radost. V sekci Shopy http://www.modrykonik.cz/shops/ se můžeš porozhlédnout po nových potřebnostech a výbavě. Můžeš se mrknout i na další tématické diskuze na Fóru a najít nějaké užitečné rady. Dokonce se můžeš seznámit i s dalšími maminkami z tvého okolí, což si můžeš vyhledat přes sekci Fotoblogy a vyhledávat skrze skupiny, v tvém případě můžeš najít známé z oblasti Chrudimska.
Pokud budeš potřebovat poradit nebo pomoci na našich stránkách, tak se nám ozvi.
2. dub 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek