• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - michaela_2

11. května 2011 
Ahoj........pár dní si už tady pročítám diskuze a koukám se na fotky, tak by bylo načase, sem také napsat :slight_smile:. Je mi 21 let a s přítelem plánujeme svatbu na 11. června, tedy už za měsíc. Miminko jsme vůbec neplánovali (zatím), protože mi zbývá ještě rok do ukončení bakalářky a pak další dva roky.................Takže to bylo docela překvapení :slight_smile:, ale už se z toho tak nějak vzpamatovávám. Jedno je jisté -naše miminko nebude mít ve zvyku nám věci usnadňovat, protože zrovna tato doba, kdy mám zkoušky ve škole, dost věcí v práci a do toho příprava svatby, je opravdu nejlépe načasovaná :grinning: . S tou svatbou mi to trošku začalo dělat starosti, podle paní doktorky jsem teď v 6. týdnu, další kontrolu mám 23. května a v posledních dnech mi začaly přímo ukázkové ,,ranní nevolnosti'', které někdy s přestávkami trvají celý den. Doufám, že to za ten měsíc přejde :frowning2:. Nebo popřípadě nemáte na ně nějaký fígl, abych nemusela odbíhat od vlastního svatebního obřadu? :slight_smile:)
Mějte se moc hezky!

Míša
11. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 Ahojky Míšo moc vam gratuluju k těhulkování:slight_smile:))) je to krasna vec ja mela to same zvracela jsem ale strasnym stylem do 5 mesice bylo to hrozny proto nejlepsi co mi poradil doktor bylo ze rano nez vstanu tak se mam najist takze pritel nez sel do prace tak mi prinesl treba jen piskoty a dzus neco lehkeho a opravdu to pomohlo az do doby nez sem nekam jela autem nebo sla :grinning: to bylo strasne moc komicky ze sem na kazdym kroku zvracela nejhorsi to bylo treba v autobuse to sem vystupovala o par zastavek drive jen abyc htam nekoho nepozvracela..dokonce prodavaj lizatka pro tehotne alw to mi vubec nepomohlo jen ztrata penez :slight_smile:)) zluste rano tu snidani a uvidite ...hlavne preju krasnou svatbu at jste štastny a at mate krasne tehulkovani a krasny porod a uzličkovi přeju jen to nej do života a vam taky :slight_smile:))))s pozdravem Míša :grinning:
11. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2

Ahojky Míšo :slight_smile: gratuluji k mimískovi a vítám vás tu oba :slight_smile: já mám svatbu 4.6. Plánujeme ji od prosince a řekli jsme si,že o mimi se začneme snažit dřív než po svatbě,protože jsem se bála,že to nebude tak jednoduché a hned to nepůjde a kupodivu nám to vyšlo hned na první pokus,vůbec mi to nevadí, jsem šťastná a většina věcí se prostě přizpůsobí.. Život je prostě o překvapeních a není špatné někdy improvizovat, důležité je,ať je mimísek v pořádku a zdravý :wink: jak se těšíš na 11.6 ? je to za chvilku :slight_smile: já jsem už nervózní ale to proto,že ještě spousta věcí není doladěných a mám strach aby se to všechno stihlo... přeji pohodové těhu a těším se na fotečky ;) Léňa a mimís
11. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mischellinka4779 ahoj, děkuju za radu, s tou snídaní ještě před vstáváním to zkusím....dneska jsem si ráno dala piškoty a přišlo mi, že je to lepší.....já mám právěže problém, že nejsem moc zvyklá snídat, takže vstanu a za pochodu do sebe něco hodím, snad tohle pomůže, nebo alespoň na ten jeden den :grinning:

@leushka ahoj, na svatbu se už moc těšíme - strašně to utíká, dnes je to přesně měsíc :slight_smile: a vy to máte tedy ještě za kratší dobu. Nám ještě také chybí několik věcí dodělat, ale momentálně to zastínily zkoušky ve škole a hlavně miminko :slight_smile:, přijde mi, že nevím co dříve. Jinak já jsem brala antikoncepci pět let a na podzim mi jí doktor doporučil vysadit, kvůli jednim zdravotním problémům ( trpěla jsem závratěma a omdlívala, ale bylo to hlavně hodně nízkym tlakem), no tak jsme spoléhali na jiné způsoby - a hlavně tedy na to, že jsem všude slyšela, jak je po několaletém užívání pilulek obtížné otěhotnět a že to může trvat třeba rok, i když se o to dva opravdu snaží.............no a my jsme se snažili spíš si dávat pozor :grinning: miminko jsme plánovali tak za rok za dva, ale každopádně je to nejhezčí věc, která se nám - snad v pořádku - povede:slight_smile:.
A jak se těšíš na svatbu ty? kde máte obřad? :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek