• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - michalahav

1. února 2014 
ahojky maminky jsem tu nová, mám 21m syna Marečka.
21. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, vítám tě tu, tak to máme stejně staré rošťáky :wink:
22. led 2014 ve 12:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu nová. Mám rošťáka Vojtíka 4 roky a 4 měsíce a dvě princezny Viktorku a Verunku 13 měsíců.
22. led 2014 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mirca1981 to sedí rošťáka máme doma a velikého :slight_smile:
irous ahoj též tě tu vítám
23. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalahav tak to jsem ráda, že nemáme rošťáka jen my :slight_smile: občas zazlobí, ale jinak je to sluníčko :wink: co ti malý dělá a co ne? @irous tebe tu také vítám, tak to máš se třemi dětmi taky o zábavu postaráno :grinning:
26. led 2014 ve 13:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, rozhodně se nenudím, ale jsou to zlatíčka :slight_smile:
26. led 2014 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirca1981 máme doma horolezce, kam potřebuje tam se dostane :slight_smile: jinak asi klasika. Teď se učíme bez plen tak pokud je nahatý bez problémů si dojde na nočník jak na malou tak na velkou. Ovšem když mu dám trenky a tepláčky tak se počůrá pokud ho každou chvilku neposadím na nočník. Spinká ti malej celou noc?
26. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalahav tak to máš dobrý, mě o čůrání na nočník nechce ani slyšet, holomek jeden. Začala jsem ho dávat na nočník brzy, hned jak začal sedět, měla jsem úspěchy, čural tam, kakal, kolem 1 roku ale zlom, nechtěl si už na nočník sednout, od té doby s tím bojujeme. Vykašlala jsem se na to a zkusím to dýl, četla jsem, že k tomu prostě musí dospět, tak tomu zatím dávám čas. Spí mi jak kdy. Ve dne chodí po obědě a to spí někdy 2 hod., někdy 2 a půl a někdy si dá i 3 hoďky. Večer chodí spát kolem 9 hodiny a spí jak kdy, někdy spí třeba do 5, pak si ho vezmu k sobě a ještě spíme tak do 7 nebo půl 8, někdy se ještě probudí jednou třeba kolem 3 hodiny, ale to vyjímečně (hlavně když mu rostly špičáky), ale to mu dám jen napít vody a spí dál. Když ho jdu uspat, je to docela rychlí, do 5 - 10 min. spí, ale musím být u něho a držet ho za ruku a na usínání má ještě dudlík, což bych chtěla tak nějak na jaře odbourat. A co tobě? Jak ti chrní?
27. led 2014 ve 14:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tim nocnikem jsme to.meli stejne tez kolem roku zlom a nechtel pak jsem ho dokopala ve stoje jako chlap travalo to asi tri dny a pak uz si drepnul :slight_smile: Jinak spanek pres den vubec jen vyjimecne kdyz nekam jedeme nebo rano vstane hodne brzo. Na to konto je do pul sedme v posteli a chrupka. Budi se kolem půlnoci na mleko, zkoušela jsem čaj tak ten neprosel, pak spi az do rana cca 6 si preleze k nam nekdy driv nekdy dyl a vydrzi tak do sedmi az osmi jak kdy. Dudlik vedeme taky pres den ho musim schovavat, ale na spani ho hleda. Dnes jsem zjistila ze ho ma proukousnuty tak az odejde uplne ma smulu. Jinak bych chtela do dvou let odbourat. A tez uspavam drzenim za ručičku, ale je do peti minut vetsinou mrtvej :slight_smile:
28. led 2014 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michalahav tak ti nespí ve dne, ale zase ti chodí spinkat dřív :wink: a ještě se zeptám: Jak je na tom malej s mluvením? Nám ten lumpik nechce vůbec mluvit :frowning2: Myslela jsem si, že už tohle dobou bude mluvit a ono nic. Rozumí už hodně, ale nevypadne z něj ani slovo. Snad se to brzy rozjede, komunikace mezi námi díky tomu vázne. Doufám, že ti to nevadí, že se takhle ptám, jsem ráda, že máš stejně starýho rošťáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme měli od roka až do roka a půl takové krizové období, malej se hodně vzteká a v tomhle odobí to bylo něco. Buď se vztekal, že něco chce nebo že něco nechce, že jdeme ven, že jdeme domů, že se jdeme oblékat, zkrátka pořád. Byla jsem z toho hodně špatná, skoro každý den jsem brečela, měla jsem toho fakt dost. Bála jsem se s ním někam jít, aby tam nedělal zcény. Teď už konečně cítím, že je to o něco lepší a snažím si to s ním užít, tak moc to utíká. Chtěla bych ještě jedno mimčo, teď teprve cítím, že by to mohlo být, dřív fakt ne. A co ty? Plánujete ještě druhé?
28. led 2014 ve 13:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malej mluvi tedy hodne a svuj vek a na kluka az moc kazdej se divi. V roce ho tipovali na dva. To je jedina vec co ma po me jinak je to celej tatinek. Vubec mi to nevadi, ze si piseme. Druhe planujeme cca v lete otehotnet, ale otazka jestli to pujde rada bych je mela po trech letech jelikoz jsem se zivala nehtama a kosmetikou tak nechci jit treba zase na rok do prace kord jako zivnostnice.
29. led 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalahav no já bych to právě taky chtěla spojit při jednom, abych nemusela do práce a zase na mateřskou. Ale bojím se, abych to stihla, při prvním jsme čekali rok a půl než se zadařilo, tak snad to při druhém půjde rychleji :slight_smile:
29. led 2014 ve 12:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to v lete budu drzet pesti. U nas to bylo rychle tak se na jednu stranu bojim aby to nebylo naopak.
30. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu nová.mám 2,5 letou princeznu a 9 letého rostaka:slight_smile:
1. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek