• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mikae

2. července 2012 
Ahoj, jmenuji se Míša a pocházím z okolí Hodonína. Mám dceru Ninušku, která bude mít v červnu 3roky a teď čekáme druhé mimčo. Já si myslím, že to bude chlapeček, ale od lékařů to na 100% ještě není potvrzené, ale malá mu už říká bráško :slight_smile: TP mám 30.9. a druhý 5.10. Chtěla bych si dopisovat s někým kdo přibližně rodí nějak jako já a kdo má možná i nějaké zkušenosti, nebo ví trošku poradit, ohledně rodičovské. Strašné problémy, přítel je Slovák a začal u nich i pracovat před rokem. Dle nějakého nařízení z 1.5. 2010 jsem musela žádat mateřskou na Slovensku, u nás na úřadě mi přijde, že nic neví a jinde vám zase řeknou něco jiného. Prostě měla jsem s tím problémy a teď se tam bojím jít dopředu zeptat jak mám postupovat při druhém těh. a co mám kde doložit a zařídit před porodem, aby mi zase nechtěly vzít to na co mám nárok ještě z téhle rodičovské.
27. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikae Ahoj Míšo, vítej mezi námi na MK i se svou princeznou Ninuškou a nenarozeným chlapečkem?holčičkou? :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala a doufám, že se ti vše na stránkách bude líbit. Pokud bys s čímkoli potřebovala pomoci, poradít ohledně fungování MK, klidně se na mě obrať, ráda ti pomohu. Měj se hezky a ať jednání s úřady dopadne na výbornou! :wink: J*
2. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek