• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mina_

13. ledna 2012 
Ahoj,

děkuji za super stránky. Je tady spousta skvělých typů a témat :slight_smile: Končeně se nám zadařilo a budeme mít mimčo. Takže kde být jinde, než právě zde :slight_smile:
Bydlím v Praze, do mojí rodiny patří i hafina a čičina :slight_smile:

Mějte se fajn

Zdraví Mína
4. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj já jsem taky nová. S manželem se 4 roky snažime o mimi a zatim nic. Bydlíme na vesnici v rodiném baračku. :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, stránky znám už dlouho, ale teprve teď jsem se zaregistrovala. S přítelem jsme začali snaženíčko o mimčo, tak snad se brzy zadaří :slight_smile: Bydlíme s polu v bytečku, který se právě chystáme rekonstruovat.
Za stránky velice děkuji, je tu spousta užitečných rad a tipů :slight_smile:)
5. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja jsem tady od listopadu a nasla jsem spoustu novych a uzitecnych informaci :slight_smile: neni nad to, podelit se o ne s ostatnimi :slight_smile:
5. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanucha @mars3000 @ilona_k @mina_ Ahoj, vítejte mezi námi na stránce MK a doufám, že se Vám bude vše, co na MK je, líbit :slight_smile: Kdybyste cokoli potřebovaly, dejte mi vědět! :wink:
5. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska diky moc:slight_smile:
5. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky :slight_smile:
5. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hanucha
Ahoj, no u nás to taky nebylo hnedle...
Už mi z čekání dost šplouchalo na maják...
My se plácáme v podnájmu, kde jse spousta probémů... ale co nadělám... hlavně, že je kde bydlet..
Budu Ti moc držet palce, ať se brzy zadaří.
5. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prave jsem se zaregistrovala, chodim se sem dívat na rady uz dlouho, ale ted jsem se odhodlala se taky přidat k Vam :slight_smile: mam dvouměsíční holcicku, bydlím v Praze, tehotenstvi a porod jako u spousty z Vás nebyl bez problému. :wink: bohuzel ani ted nemam pokoj, procházím si zánětem prsu a jak jsem cetla, je to humus pro vsechny. Moc mi pomohlo si cist, ze v tom neni clovek sám :slight_smile: však víte :slight_smile:
9. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teď jsem se tu zaregistrovala. Tyto stránky mi doporučila kamarádka :slight_smile: Bydlím v Rychvaldě s manželem a čekáme miminko :slight_smile: a mimochodem máme taky pejska a kočičku :slight_smile:
10. led 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY TAKY JSEM SE DNES ZAREGISTROVALA,PŘIŠLA JSEM NA TYTO STRÁNKY NÁHODOU,CHTĚLA JSEM PORADIT OHLEDNĚ ČASTÉHO BUZENÍ 7.MĚSÍČNÍHO MIMINKA BĚHEM NOCI.MÁM DVĚ HOLČIČKY 3 ROKY A 7 MĚSÍCŮ :slight_smile:
11. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ráno všem...mě tyto stránky doporučila včera kamarádka,malá mi ještě spinká tak jsem sem vklouzla (malá má 21měsíců). :slight_smile:
12. led 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem tu nová jsem ve 24tt a čekám první miminko..jsem z toho všeho vyjukaná a mám strach z porodu a jak to budu zvládat.Žiji s přítelem v našem bytě v Jihlavě..
12. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj ja som tu nova.

Tuto stranku poznam uz dlhsie (od sestry), ktora uz ma krasneho 1.5 rocneho chlapceka, my s priatelom cakame nase prve babo v juni a velmi sa tesime :slight_smile: .

Je super mat takuto stranku a vediet, ze je na koho sa obratit ak si s niecim nebudem vediet rady.

Zijeme s priatelom v zahranici, v Skotsku a tak je dobre mat "po ruke" niekoho (v tomto pripade vela skusenych mamiciek online) ktore vedia poradit a podelit sa so skusenostami.

papa
12. led 2012 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, také jsem se právě zaregistrovala, i když tyto stránky jsem navštěvovala už v těhotenství. Mám 3měsíční dceru a často hledám na MK odpovědi na své otázky, i proto jsem se rozhodla přihlásit a také něčím přispět :slight_smile:
13. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek