• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - minipupi

6. listopadu 2011 
Ahoj jsem z Ústí nad Labem, první věc která mě sem přivedla bylo shánění věcí na sebe protože jsem MAXI těhu a ve 4 měsíci mám velikost 50 :frowning2: všechno to kupovat v obchodě, tak asi umřeme hlady,tak sháním kde se dá. Taky mě tu zaujalo povídání ostatních holek, těhulek a maminek a nebo těhulek budoucích a přišlo mi to fajn....manžel má pocit že o ničem jiném nemluvim a že mi to prý snižuje IQ... :grinning: tady snad najdu větší porozumění :dizzy_face: krásný den dámy. Minipupi
30. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@minipupi Ahoj, vítej na MK, stránce plné rad, tipů a zkušeností :slight_smile: Jsem velmi ráda, že jsi si zde našla cestu a ještě se ti mezi námi líbí. Pokud budeš cokoli potřebovat, klidně mi napiš IP. Měj se fajn :slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@minipupi Ahoj, zdravím z Havířova, myslím, že snížené IQ k těhotenství patří, je to asi příprava na to, co nás čeká - kamarádka říká, že vystačí se třemi slovy "papat, kakat, spinkat" :grinning: Takže vítej mezi nás a hlavně pohodové těhotenství! :wink:
31. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@28marci Ahoj, no :grinning: to je tedy pravda, že by se po dobu mateřský jednalo o 3 roky lingvistiky se tedy říct nedá :grinning: ..já bych do toho slovníku ještě přidala komunikci matka - otec...au, mě ty prsa fakt bolí a komunikace číslo dvě...já nevim.. aby neprasklo to šití :grinning:
31. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@minipupi Tak nevím, jestli od té komunikace matka-otec neočekáváš příliš složité věty :grinning: Já už teď pár týdnů před porodem si spíš umím představit "ne" a "dej pokoj" a "někdy jindy" :grinning: Bez vysvětlování důvodů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: je mi to jasný :slight_smile: kdy náš termín? to je Tvoje první děťátko?
6. lis 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek