• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - miribee

21. října 2011 
Ahoj, říkají mi Miri, je mi 26 let, tohle je moje první těhotenství (je fakt divný, tohle psát, jelikož se vážně těhotně necítím), kromě toho, že nemám chuť ani na malou plzničku mi těhotenství žádný komplikace nezpůsobuje (díky bohu za to). :grinning: Všichni mi říkali, že to rychle nepůjde - po deseti letech antikoncepce, co bych jako chtěla, že - tak jsem přišla do jiného stavu přibližně pět týdnů po jejím vysazení. S manželem máme radost i když nebudu předstírat, že nás to nezaskočilo. Jsem teď asi v pátém týdnu - na ultrazvuku potvrzeno, termíny žádné ještě nemám. Tak čekám, kdy mi konečně začne být špatně, abych si naplno uvědomila, že vlastně budeme mít miminko :sweat_smile:
21. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ještě: O těhle stránkách mi řekla kamarádka (bude rodit v prosinci), když jsem jí říkala, ža na zjišťování těhotenských podrobností je u mě asi ještě brzo, tak se hrozně smála, že už sem chodí dva roky. Docela se divím, že jsem tu až teď :grinning: Očekávám asi odpovědi na otázky, na který se nechci ptát mamky, tchýně, tetiček a babiček. Vidíte - asi si budu muset najít nějaký těhule mezi kamarádkama - určitě jich bude víc, nežli ta jedna, co mě sem poslala (kdyby jen nebydlela tak daleko...).
21. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek