• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - mirul7

22. března 2013 
Ahojky, jsem tady nová a snažíme se o druhé mimčo. Všechny zdravím :slight_smile:
21. bře 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirul7 Ahoj, vítám tě tu. My se chceme začít snažit o druhé mimčo příští měsíc, tak snad si budeme vyměňovat zkušenosti.
21. bře 2013 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, a jaké jsi měla první těhu? Mně bylo celé těhu zle,tak se děsím toho druhého. Malý je hodně divoký,tak jsem si dříve ani netroufla,ale i tak to bude asi rodeo :slight_smile:
21. bře 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirul7 Já jsem měla naštěstí celé těhu pohodové, jen mi rostlo trochu břicho, jinak nic a porod taky skvělý. Ani jsem nevěděla, že rodím. Praskla mi voda a za 3 hodinky malá na světě. Takže v tomhle ohledu se nebojím. Jen malá je dost vztekkloun a náročná, takže mám strach spíš z toho. Je hodně chytrá, umí ve dvou letech počítat do 10, písmenka, básničky, barvy, ale je to vztekloun a tvrdohlavec. Tak uvidíme. Navíc mám ještě dost problémy se zády, chodím na rehabilitace, taže bych mimčo moc nemohla nosit.....A kolik je synkovi?
21. bře 2013 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirul7 A můžu se ještě zeptat, jak to máte se školkou, pokud by to třeba nevyšlo? Já mám RD na 3 roky, v dubnu jdeme k zápisu, ale už teď vím, že se stejně určitě nedostaneme, tak mám z toho hrůzu, kam ji dáme, když budu muset do práce.... A jak dlouho se snažíte?
21. bře 2013 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@naomi6 tak to jsi měla fajn těhu. To máme podobné dítka. Malý je také děsný vztekloun a chvilku neposedí. Co ho baví,tak u toho dokáže sedět pěkně dlouho. Také je hodně chytrý,jak píšeš,také ve dvou uměl abecedu a počítat do 10 čecky i anglicky , má teď 2 roky a 7 měsíců a ty písmena a čísla ho pořád fascinují a už počítá do stovky česky a do 30 anglicky a písmenka už skládá přesně podle abecedy a také je říká anglicky i česky. Neučím ho to, má naučné věci na tabletu a děsně ho to baví a učí se sám. To je jediné,co ho udrží chvilku v klidu :slight_smile:
A mi už zápis měli a u nás bez šance,je 44 pod čarou a dostali se u nás jen děti, co měli v lednu teď 3 roky. Kdybych otěhotněla, tak bych měla rizikové a byla na neschopence, jinak bych musela dát výpověď :frowning2: A snažíme se teprve měsíc.
Ty záda,to je nejhorší,když bolí.
21. bře 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirul7 Díky za reakci. No, tak to je hodně šikovný. Hm, s těmi školkami je to fakt hrůza asi všude, my taky nemáme určitě šanci. Takže bude muset hlídat babička, pokud by se nepovedlo těhu. Jenže je 12 km od nás, tak bychom ji museli každé ráno vozit. Uf, doufám, že ot vyjde. My se začneme snažit až příští měsíc. Musím ještě dochodit tu rehabilitaci a pak už snad máme zelenou. Držím palce, ať se daří. Máš nějaký grafík s teplotami, nebo tomu necháváte volný průběh? A bereš nějakou kyslinu listovou, nebo vitamíny? Měj se zatím pěkně.
22. bře 2013 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek