• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - misaatom

6. srpna 2013 
Ahojky maminky a nastávající maminky :slight_smile: Mám toho tolik co se mi honí hlavou, ale vůbec nevím co napsat :grinning: Čekáme s přítelem první miminko, no a doufáme, že nám to do třetice konečně vyjde. Bojím se, docela hodně, tak doufám, že zde najdu informace co mě budou napadat. Jinak bych i zde ráda našla nějakou kamarádku z Příbramska, se kterou by se dalo normálně a upřímně prožít naše těhotenství (mé a tvé :wink: ). Kvůli těhu se na mě má nej kámoška vykašlala a to je asi i jeden z velkých důvodů, proč jsem tady :slight_smile:
No jinak vás všechny moc zdravím a posílám trochu vlahého vánku na osvěžení do těchto veder :wink:
6. srp 2013 v 17:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Ahoj, na prodej onošeného oblečení můžeš použít bazar. Děkuji za pochopení”
6. srp 2013 v 19:43 • andryyy
autor
Ahojky andryyy, děkuji ti za nabídku, ale loni jsme u prvního miminka dost oblečení nakoupili a necelý týden na to, jsme o prcíčka přišli, takže se omlouvám, ale zatím oblečení kupovat nebudeme.
6. srp 2013 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek