• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - misinkam

21. března 2013 
@misinkam Já myslim že ne, já jsem po nich teda nepřibrala :slight_smile: Pak se bere utrogestan, a potom je teda většině holek špatně, točí se hlava a jsi po něm strašně unavená, člověk by jen spal. Může se polykat nebo zavádět, když se polyká tak je po něm víc špatně. Ale celkově si myslím že se po těch lécích netloustne, stloustneš když sedíš doma a začneš se cpát, ale rozhodně to neni těma lékama :slight_smile:
28. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 tak to jsem ráda.naštěstí nemám sklony k přejídání :slight_smile: každopádně doufám,že mi dají tu neschopenku.asi by nebylo dobré abych řídila a točila se mi hlava :grinning:
28. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misinkam Utrogestan se dává až po odběru vajíček, ale když se s nima domluvíš určitě ti tu neschopenku dají.
28. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 tak to je fajn.ale to,že si budu píchat injekce 2x denně,tak to mě trošku vykolejilo.psychicky jsem se připravovala na jednu a už toho se bojím.to je hrozný,ale stojí to za to určitě.
28. led 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misinkam Těch injekcí se fakt neboj, já se taky bála, ale je to jen o poprvé, pak zjístíš že to fakt nic neni, a je to v pohodě :slight_smile:
28. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 no,tak snad to bude v pohodě... :wink:
28. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zítra odběr vajíček, to šlo rychle :slight_smile:
21. bře 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek