• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - moja75

25. ledna 2012 
Zdravím všechny mamiky a jejich ratolesti,jmenuji se Petra a jsem maminka 6 týdenního Míši a chtěla bych najít nějakou maminku na procházky z kočárkem.Jsem z Poruby.Měj te se pěkně :slight_smile:
25. led 2012 v 07:18  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moja75 Ahoj, vítejte s Míšou mezi námi na MK! :slight_smile: Doufám, že se ti u nás bude líbit a že brzy přes Regiony a ve fóru nějakou maminku na procházky najdeš :wink: Měj se fajn.
25. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mojo :slight_smile: já mám zase 6 měsíční holčičku Natálku a jsem taky z Poruby. Kde přibližně bydlíš? Já kousek od Alšáku :slight_smile: Jinak přeji hezký den :wink:
25. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: @levandule_vanilkova Ahoj ja bydlím na Hlavní třídě.Tak se ozvi a můžem podníknout nějakou procházku.ať nám ta zima lépe uteče.
25. led 2012 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moja75 Určitě já mám čas skoro vždycky :slight_smile: ve všední den určitě...kromě zítřka. Ale v pátek by jsme se klidně mohli jít projít s kočárky, teda samozřejmě podle počasí :slight_smile:
25. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levandule_vanilkova tak já bych šla,akorát ráno jdu na pedikuru.Ale odpoledne by to šlo.Pro rychlejší komunikaci ti napišu tel.číslo Petra 776040135.Když tak pošli jen zprávu.Jdu koupát Míšu.Měj se a snad nám to v pátek vyjde.Pěkny večer :slight_smile:
25. led 2012 v 18:11  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek