• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - moncakuna

3. prosince 2011 
Ahoj j :slight_smile: menuji se Monika s přítelem máme skoro 5 měsíčního Tomáška a ráda bych tu našla kaarádky. :slight_smile:
1. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám dotaz,nevíte někdo jak funguje vítání občánků,jestli podle trvalého bydliště nebo podle místa porodu,nebo jestli je možné že nás budou vítat na přechodné adrese kterou jsem v nemocnici taky nahlásila,zatím se nám totiž nikdo neozval a to už nám bude skoro pět měsíců????? :frowning2:
1. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nas je to podla trvaleho pobytu a este sa musis nahlasit, ze mas zaujem zucastnit sa.
1. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to taky podle místa trvalého bydliště a pozvánka nám přišla automaticky. A my jsme měli Vítání, když Sárince bylo 10 měsíců :wink:
1. pro 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakuna u nás podle místa trvalého bydliště a pozvánka přišla automaticky. U nás na vsi se dělá vítání podle počtu dětí - někdy 2x do roka, někdy jen jednou.
1. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky všem,vypadáto,že námto taky pošlou později,protože trvalí máme na vesnici a tam se to určitě dělá tak dvakrát za rok,ale ještě si tam radši zavolám. Díky :slight_smile:
3. pro 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncakuna ahoj,u nás je to také dle trvalého bydliště.a vítání občánků jsme měli skoro na 7 měsících :wink: .bydlíme také na vesnici :wink:
3. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek