• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - monik17

22. listopadu 2011 
Jmenuji se Monika, je mi 28 let, mám tříměsíčního synka. Rychle roste a tak jsem potřebovala doplnit jeho šatník. Pomalu jsme neměly co na sebe. Doporučení jsem dostala od máminý kamarádky z Jičína. Bylo mi řečeno, že se zde dá za pěkné ceny pořídit slušné oblečení, tak jsem to zkusila. To co jsem potřebovala jsem sehnala. Je to tu moc fajn.
17. lis 2011 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monik17 Ahoj Moniko, vítej na MK! Jsem ráda, že jsi si přes doporučení našla mezi nás cestičku a jsi spokojená :slight_smile: Kdyby jsi cokoli potřebovala, klidně se mi ozvi. Měj se fajn.
18. lis 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jsem ráda,že jsi se mi ozvala. Mám teď s malým trochu problémy. Jsou mu tři měsíce a právě jsme najeli na kojení po dvou hodinách. Už jsme normálně kojili po třech hodinách. Přes den mi vůbec nechce spát už asi od třech týdnů. Nemůžu si, ale stěžovat, protože když ho dám spát v 6 hodin večer, tak mi vydrží do 3 někdy i 4 hodin ráno.Dopoledne je pak velice náročné, protože se nemůže dojíst. Co bys mi poradila? Nechat spát nebo budit. Další problém je, že i když spí a já odejdu z místnosti, hned je vzhůru. Ale jinak je moc hodný dítě.
22. lis 2011 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek