• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - monika_brno

8. prosince 2011 
ahojte vespolek :slight_smile: jsem tu sice nová, ale jen zdánlivě... na modrý koník chodím už od doby, co jsem čekala miminko, a teď le Ondráškovi už 10 měsíců. Vlastně mě sem přivedla kamarádka, která si to tu moc pochvalovala. A měla pravdu - oproti např. mimibazaru mi zde prostředí připadá příjemnější, domáčtější, a vždy tu najdu, co právě potřebujeme... tak už se těším a doufám, že takto budu moci nabízet ostatním i já to, co budou třeba potřebovat oni :slight_smile: tak zatím ahoj maminky (a případně i tatínkové) :slight_smile: Monika
7. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monika_brno Ahoj, tak ještě jednou nyní už oficiálně zde, v Představ se nám - vítej na MK :slight_smile: Přeji super chvilky mezi námi a ať jsi spokojená :wink:
8. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika_brno ahojk taky tě tady vítám... :slight_smile:
MK jsou nej staránky pro snažilky těhulky a maminky co znám,každý problém s koníkem je hned jednodušší můžeš si tu ohledně dětí psát o čemkoliv....paráda.... máš pravdu je to tu lepší jak na mmb :slight_smile: tak at se ti tady líbí ... .-)
8. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jennyska, @denousek: ahoj holky, moc díky za zprávičky, je to milé :slight_smile: tak pěkně adventujte!
8. pro 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek