• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - myksa003

10. února 2013 
Ahoj, jsem tady nová. O modrém koníkovi jsemse dozvěděla od kamarádky. Vypadá to u nás doma špatně, manžel si našel jinou a tak se budeme rozvádět... No snad bude líp... :slight_smile:
14. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myksa003 Ahojky, tak to mě opravdu mrzí.. aby toho jednou nelitoval:-/ a děti máte? Jasně, že bude líp! :wink:
14. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme kluka, je mu 6. Zatm to zvládá dobře, bude líp ...
14. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to mě taky moc mrzí. Určitě bude líp :slight_smile: . mojí sestru taky opustil manža ( má dvě děti), když mladšímu bylo pul roku. Musím říct, že segře to jenom prospělo , stala se z ní sebejistá a samostatná ženská :dizzy_face: . Tak přeju hodně síly, někteří vážně za to nestojí!!! :slight_smile:
14. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myksa003 bude určitě lépe! mě opustil přítel v 6 měsíci těhu a vím, že bude lépe bez něj než s někým takovým :wink: ženskou jsou děsně silný a dokážou všechno než ty srágorky :grinning: :wink:
16. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad bude líp, nic jiného nezbývá. Asi nejsem sama koho to potkalo jak tak koukám.
17. črc 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo bude líp po světě pobíhá spoustu jinejch chlapů co si tě budou vážit :sunglasses: a na rukou nosit. A nikdy neni pozdě začít :slight_smile: držím palec v nebojácnosti.
10. únor 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek