• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - nellllii

1. března 2013 
Ahojte jsem tu prvně,,potřebuji poradit co se týče těhu.,sice už mám doma 2 a půl roční holčičku,S manželem by jsme další dítě chtěli..Tak jsme si došla pro rady..:slight_smile:

Po poslední menstruaci 25.1.2013 jsme šla k doktorovy na kontrolu,,našel my něco,prej cysta nebo mimoděložní těhotenství,Vzal my krev,výsledky byli negativní,měla jsme počkat až dostanu ms..jenže ta se nedostavila,měla jsme jít na kontrolu 25.2.2013,,oznámil my,že to nebude cysta,protože,poprvé to mělo 2mm a po 14dnech už 11mm,bylo u toho nějaký žlutý cosi,co je po ovulaci,,nevím,nerozumím.. :unamused: ,,vzal my krev,po dvou dnech my opět volali výsledky,zase nic,hrozně mě celou tu dobu bolí podbřišek,spíše tlačí a má hrozně citlivá prsa,spíše bradavky..v uterý jsme začala špinit,ve středu trochu víc,ale bez bolestí a nedalo se tomu říct krev..víc popisovat nebudu.. :wink: ,a dneska akorát když jdu na wc,ale podbřišek mě tlačí jak čert a začaly mě bolet záda,,tak nevím co mám dělat,,..RADA
28. únor 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nellllii Ahoj Nelllii, vítám tě mezi námi na MK i s tvou malou princeznou :wink: Ve fóru máme rozběhnutých už několik diskuzí na téma, které tě zajímá, tak snad se ti brzy podaří najít odpovědi na tvé otázky. Kdybys na stránkách potřebovala s čímkoli poradit, ozvi se mi. :wink: J.
1. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek