• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - nephila

26. září 2011 
ahoj jsem tady nová , o modrém koníkovi jsem se dozvěděla od kamarádky :sunglasses: asi chvilku potrvá než se tu zorientuju a najdu nějakou správnou fotku ... ale jsem optimistka a věřím,že to dlouho trvat nebude a zalíbí se mi tu :slight_smile: O sobě mohu napsat to,že jsem maminka tří dětí:dvou krásných dcer a milého syna.Nejmladší má 11 měsíců a je z nich největší čertidlo :slight_smile: mám ráda přírodu zvířátka,čtení a práci na zahrádce .....
24. zář 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nephila Ahoj :slight_smile: Vítej na MK, stránce plné rad, tipů a pohody :slight_smile: Přeji Ti, ať se tady máš fajn a kdyby jsi cokoli potřebovala, tak se mi klidně ozvi do IP. Hezký den přeji.
26. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , jsem také tady nová :slight_smile:
jsem ze severních čech a budu ráda když se nám budete ozývat maminky , mužeme společně někam vyrazit , do řpírody , na výlet , do herničky, do divadla , máme 3,5 letého Tadeáška a tatínek je stále v práci . Rádi uvítáme milé maminky a dětičky co se k nám přidají do party :slight_smile:
Sluníčkový den :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska děkuji - to je milé :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marinkat Ahojky, vítej na stránkách MK :slight_smile: Doufám, že se tady budeš mít fajn a že najdeš vše, co hledáš :slight_smile: Kdyb jsi měla s čímkoli problém nebo něco potřebovala, určitě se na mě obrať. :slight_smile: Hezký den přeji.
26. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek