• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - nicollettca

23. července 2012 
Ahoj, jmenuji se Nikola a je mi 20 a jsem z Brna. O této stránce mi řekla kamarádka a protože s přítelem čekáme v únoru narození našeho prvního miminka a jsme ještě z té rodičovské funkce malinko zmatení,budeme rádi za každou radu, tedy hlavně já , protože z role studentky do role matky je velký skok :slight_smile: Práve začínáme 12. týden, ale už od 10.týdne mám hematom u dělohy, nemáte s tím někdo zkušenosti_? Zítra jdu na kontolu a mám strach, aby byl prcek v pořárku. Předem děkuji za odpovědi :slight_smile: Přeji všem krásný den. :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicollettca Ahoj Nikolo, vítám tě mezi námi na MK i se svým pokladem v bříšku :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala a pevně věřím, že celou roli maminky zvládneš na jedničku ;) Co se týče toho hematomu, zkusila bych být tebou kouknout např. zde: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hematom-v-deloze-mate-zkusenost/ a nebo tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/strach-z-potratu-jak-se-te-myslenky-zbavit/.

Měj se moc fajn a držím palce, ať je vše v pořádku!
Jennyska
Asmira team
23. črc 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já sem asi v druhém měsíci začala krvácet a právě na to mi našli taky hematom, ale úplně se ztratil, akorát sem okamžitě šla na nemocenskou, skončila sem v práci ze dne na den a musela sem být doma v klidu, ale bylo to úplně v pohodě, po nějakých čtrnácti dnech nebo jak to bylo byl hematom pryč.
taže neměj strach, akorát dávej na sebe pozor, žádný zvedání ničeho těžkýho, prostě si ležkej, at se o tebe ten tvůj chlap pěkně stará. jinak nám se narodil taky v únoru chlapeček a zcela zdráv, takže hlavu vzhůru :grinning:
23. črc 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda, že to není tak vážné jak jsem si myslela. I když ze zítřejší kontroly jsem pořád trošku nervozní :slight_smile: Taky bych chtěla chlapečka :slight_smile: snad se to co nejdříve dozvíme :slight_smile: Moc děkuju :slight_smile:
23. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek