• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - nika1909

2. srpna 2011 
Ahojky. Jmenuji se Monika. Nějak jsem našla stránku Modrého koníka a zrovna téma "vodítka pro dítě" a nedalo mi to, aspoň něco nenapsat :slight_smile:. Máme holčičky dvojčátka.
1. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@nika1909 ahoj..já tady teda nejsem nová,ale zrovna jsem pročítala ty vodítka a musela jsem taky zareagovat. :wink: mám taky dvojky,holku a kluka,bohužel nejsou hodní,neumí "normálně" chodit-neustále běží ,proto jsem batůžkové kšíry hodně využívala.je to rozhodně lepší než dítě třeba pod autem :grinning: tak mě tam ty negativní názory mamin s jedním dítkem dost nakrkly :unamused: myslím,že na to budeš mít asi stejný názor jako já :wink: jak staré máš holčičky ?hezký večer :wink:
1. srp 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@nika1909 Ahoj, vítám tě na koníkovi :slight_smile: Třeba se tu zapojíš do více diskuzí :slight_smile:
1. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gammaray
Ahojky. Holky mají 15měsíců. Teď jsou hodné, ale nevím jak dlouho jim to ještě vydrží. Byla bych ráda, kdyby na pořád :slight_smile: . Pro ty kšíry jsem se rozhodla po tom, co jsem viděla dvojčátka od známých. Vyložily je z kočárku a frnk, jedno vlevo a druhé vpravo. Ja jsem vonku s malýma pořád sama, taťka pořád v práci a když si je vyložím ven, tak se chytnou a nepustí. Na jednu stránku to je dobré, ale kdo má pak vzít ještě kočárek :fearful: ? A holky porostou a budou určitě zvědavější a držet se pořád za ruku je taky nebude bavit napořád. Rádi chodíme do lesa, tak tam je určitě oceníme nejvíce. A na ty negatívní názory se prostě nedalo nic nenapsat. Řěkla bych, že s jedním to je skutečná mateřská dovolená. Ale na druhou stranu si říkam, že je dobře, že nejsou tři :grinning: .
Zatím papa a pěkný zbytek dne :slight_smile:
2. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@valentinuska
Ahojky. Děkuji za přivítaní :slight_smile: . Snáď až přijdu na systém, jak to tady funguje, tak se ráda zapojím :wink: .
2. srp 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nika1909 zdravím...je to přesně,jak říkáš,1 dítko=mateřská dovolená :slight_smile: jéé a s trojčatama nestraš,to bych asi skončila v bohnicích na psychině :grinning: :grinning: moji měli zrovna 3 ročky,chodit za ruku jim vydrží max.2minuty,než se vyškubnou a jak říkáš,jeden tam a druhý tam.ale já je mám fakt od malinka hodně hyperaktivní.ještě mi třeba pořád (od narození )nespí,jsou furt v sobě,od oběda mi z kuchyně utečou i 20krát apod....jediné,co jim jde hodně dobře,to je mluvení. :grinning: :grinning: od 19 měsíců,kdy začli mluvit ve větách,tu hu..prostě nezavřou :grinning: :grinning: batůžky jsem využila okolo tech dvou let věku.bud hodně ráda,že máš holky hodné,zatím čus
2. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek